Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Glavina ni več zaposlena na SDH

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[#2783918] 15.07.19 18:35
Odgovori   +    8
Zlatemu padalu so za mehak pristanek dodali še zlat jogi?
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2783920] 15.07.19 19:08
Odgovori   +    20
Ce si iz zaloge "Nasih", je celo biti odpuscen pravi luksuz. Se pred svojim tridesetim sem ugotovil, da ce v Sloveniji nisi del "Nasih", imas ocitno tako polno rit da si to lahko privoscis, ali pa si pac bedak.

Moji poskusi da bi postal "Zares Nas" so bili komicno klavrni, ker prevec gobcam. Polne riti nisem imel, zato mi je postalo jasno, da sem vsak dan vecji bedak, in sem zadnji moment spizdil. Toplo priporocam vsem skorajsnjim bedakom!

Dobronamerno: ce do 30. leta nimate vsaj sluzbe za nedolocen cas za jurja in pol neto v javnem sektorju, in poleg pavsalnega espe kjer za dvakrat taksen znesek svetujete uradu v katerem ste sicer zaposleni, ste v bistvu luzer slovenske Nase-svoje hierarhicne ureditve in vam tiktaka zadnja ura da spakirate. Za tak denar v Svici malo bolj marljiv ahmed dostavlja pice.

Sem pa sele v zadnjih letih dojel, da je mnogim biti izkoriscani bedak v ponos (skupaj z bentenjem nad krivico ki se jim godi - zavedanje da so izkoriscani bedaki je pomemben del osmisljenosti njihovega zivljenja!) Naj jih pesmi pojo, slava Bogu na visavah in na zemlji mir ljudem.
smity sporočil: 248
[#2783924] 15.07.19 19:34 · odgovor na: anon-207617 (#2783920)
Odgovori   +    10
[NemirniTujec]
Ce si iz zaloge "Nasih", je celo biti odpuscen pravi luksuz. Se pred svojim tridesetim sem ugotovil, da ce v Sloveniji nisi del "Nasih", imas ocitno tako polno rit da si to lahko privoscis, ali pa si pac bedak.

Moji poskusi da bi postal "Zares Nas" so bili komicno klavrni, ker prevec gobcam. Polne riti nisem imel, zato mi je postalo jasno, da sem vsak dan vecji bedak, in sem zadnji moment spizdil. Toplo priporocam vsem skorajsnjim bedakom!

Dobronamerno: ce do 30. leta nimate vsaj sluzbe za nedolocen cas za jurja in pol neto v javnem sektorju, in poleg pavsalnega espe kjer za dvakrat taksen znesek svetujete uradu v katerem ste sicer zaposleni, ste v bistvu luzer slovenske Nase-svoje hierarhicne ureditve in vam tiktaka zadnja ura da spakirate. Za tak denar v Svici malo bolj marljiv ahmed dostavlja pice.

Sem pa sele v zadnjih letih dojel, da je mnogim biti izkoriscani bedak v ponos (skupaj z bentenjem nad krivico ki se jim godi - zavedanje da so izkoriscani bedaki je pomemben del osmisljenosti njihovega zivljenja!) Naj jih pesmi pojo, slava Bogu na visavah in na zemlji mir ljudem.
hehe saj si lepo komično povedal, po resnici si povedal. Je pa to kar si povedal samo del resnice.

1. ni vse samo denar
2. tukaj smo doma
3. zakaj bi se jaz švabsko učil in boril z ahmedom kdo bo pico raznašal
4. niso vsi v Sloveniji v javnem sektorju ali državnih firmah ali tajkuni, se pravi "naši", pa ne bodo vsi ostali šli v Švico, ker tam tudi ne bi bili "švicarski naši", če se pa boriš na trgu je pa enako ali se v švici ali tukaj, izkoriščeni bedaki so tudi v Švici, to kar nam ti govoriš itak vsi vejo, samo računice ni da bi šli, moraš bit že res obupan v Sloveniji da greš.
153 sporočil: 9.333
[#2783926] 15.07.19 19:55 · odgovor na: anon-154083 (#2783918)
Odgovori   +    3
[jani1974]
Zlatemu padalu so za mehak pristanek dodali še zlat jogi?
Za mehki pristanek ali za mehke postanke ?

Sodražan
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2783933] 15.07.19 21:38 · odgovor na: 153 (#2783926)
Odgovori   +    1
[153]
> [jani1974]
> Zlatemu padalu so za mehak pristanek dodali še zlat jogi?

Za mehki pristanek ali za mehke postanke ?

Sodražan
ccc, nisem se sploh zavzel :-)
153 sporočil: 9.333
[#2783935] 15.07.19 22:05 · odgovor na: anon-154083 (#2783933)
Odgovori   +    1
[jani1974]
> [153]
> > [jani1974]
> > Zlatemu padalu so za mehak pristanek dodali še zlat jogi?
>
> Za mehki pristanek ali za mehke postanke ?
>
> Sodražan

ccc, nisem se sploh zavzel :-)
V prihodnje raje ne pozabi, :-) borca čast ohrani:
"Priložnost zamujena, ne vrne se nobena !"

Sodražan
slotrade sporočil: 359
[#2783975] 16.07.19 11:13
Odgovori   +    4
...mene pa resnično zanima katerim novim izzivom bo "naša draga Lidia" rekla DA/kje v tujini,kjer jo kot "našo" ne bodo držali "naši" bo dobila manažersko službo??/....se bojim ,da niti v domči Italiji ne bo gužve....Finance spremljajte to
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2783988] 16.07.19 12:06 · odgovor na: anon-207617 (#2783920)
Odgovori   +    2
[NemirniTujec]
Ce si iz zaloge "Nasih", je celo biti odpuscen pravi luksuz. Se pred svojim tridesetim sem ugotovil, da ce v Sloveniji nisi del "Nasih", imas ocitno tako polno rit da si to lahko privoscis, ali pa si pac bedak.

Moji poskusi da bi postal "Zares Nas" so bili komicno klavrni, ker prevec gobcam. Polne riti nisem imel, zato mi je postalo jasno, da sem vsak dan vecji bedak, in sem zadnji moment spizdil. Toplo priporocam vsem skorajsnjim bedakom!

Dobronamerno: ce do 30. leta nimate vsaj sluzbe za nedolocen cas za jurja in pol neto v javnem sektorju, in poleg pavsalnega espe kjer za dvakrat taksen znesek svetujete uradu v katerem ste sicer zaposleni, ste v bistvu luzer slovenske Nase-svoje hierarhicne ureditve in vam tiktaka zadnja ura da spakirate. Za tak denar v Svici malo bolj marljiv ahmed dostavlja pice.

Sem pa sele v zadnjih letih dojel, da je mnogim biti izkoriscani bedak v ponos (skupaj z bentenjem nad krivico ki se jim godi - zavedanje da so izkoriscani bedaki je pomemben del osmisljenosti njihovega zivljenja!) Naj jih pesmi pojo, slava Bogu na visavah in na zemlji mir ljudem.
:))
Ja drži pretežno, pa ne čisto.
V SLO se lahko dobi služba v JS (kot tudi v paradržavni firmi ali v privat), tudi če nisi "naš", pod pogojem da si lep, nasmejan, pod 30, s top izobrazbo in pripravljen delat vsaj več kot 8++ ur na dan za malo čez 1.000 EUR neto...;)

Za "naše" pa seveda vse kaj boljšega:)

Strani: 1