Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 11.07.2019 18:03
[jani1974]
> [FIN-311684]
> > [jani1974]
> > > [FIN-311684]
> > > Nimam nobenih izkušenj s tem suboxone filmom. Kako to deluje? Žgečka njo ali njega?
> >
> > To je zdravilo za odvajanje od odvisnosti.
>
> Od česar? Od kondomov?

Od voljenja cerarjev in šarcev za predsednika, dopustovanja na hrvaškem morju, nakupovanju v mercatorju, varčevanja na banki, kupovanja boljših avtov od soseda, sledenju Janši na tviterju, komentiranja na forumih, nošenja belih nogavic, gledanja slovenskih tv programov, pričakovanja penzije, gledanja smučarskih tekov, kolesarjenja za lepšo postavo, košnje trave, obrezovanje drevja, poželenja za sosedo, mamine hrane, planinskega čaja...
Kaj so vsi tisti, ki so jim punce (ali fantje) navlačile te kondome pozdravljeni od vseh teh naštetih odvisnostih? Sicer, od tega kar si naštel zame velja le komentiranje na forumih in delno gledanje smučarskih tekov, uh, če bi napisal smučarskih skokov, te pa spremljam dobrih 55 let...Sicer, odvisen sem od dela v podjetju, branja strokovne, večinoma pravne, literature, sodne prakse, filozofskih knjig, leposlovnih knjig manj, ker ne ostane dovolj časa, sicer sem zdaj v dveh tednih prebral 2000 strani veliko trilogijo o dinastiji Videc od odlične pripovedovalke Robin Hobb...Včeraj sem začel brati novo knjigo od Stevena Pinkerja "Razsvetljenstvo zdaj", UMco 2019, 842 str.