Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Economist: Kaj če Facebook odide iz Evrope?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[PyotrNovak]
Bivši Linuxaš.Red Hat, Debian, pa še par manjših. Linux je imel resno šanso, takrat ko je MS sral z Visto. IBM je takrat vklopil precej svoje kode. Če bi dal samo še nekaj časa denar in programerje bi to špilalo. Free koda je navaden šit, ker se določeni programerji gredo kdo ima daljšega in dostikrat pustijo stvari namerno zakomplicirane da božajo svoj ego. Izjava mojega prijatelja, odličnega programerja.
Recimo: Open Office, sedaj Libre. Uporabljam 8 let staro verzijo, ker se je enmu drkađiji zdelo potrebno omejiti predogled risb v Draw modulu na en stolpec, poleg tega pa je ukinil imenovanje strani. Imam pa 100 in več risb v eni datoteki. Enostavno sem ostal na stari verziji, ker nove itak ne prihašajo kaj novega.
Uporabljaj WPS office, kitajski klon MS offica - Kitajci zmorejo najboljši reverse engineering na svetu :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2783001

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Hvala bom pogledal. Toda ne vem če ima Draw modul, ki ubija. VSO proizvodno dokumentacijo imam tam: fotke, skice, text, izvoz PDF in print na A4. Enostavno in delujoče. Pri mojem obsegu je vodnenje "pravilne" dokumentacije metanje denarja in časa proč. ISO 9000 pa si lahko nora EU nekam zatakne. En kup pisarjenja za nič rezultatov. VSI imajo ISO, kvaliteta materiala je pa 3. kleti.

Strani: 1