Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Katero spletno banko izbrati, katera ponuja kaj?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[PetraS]
ja, na vse, ki imajo IBAN
NLB mi zaračuna 13 evrov za paket z Viso, obvesti me na mobi o vsaki transakciji, imam limit, ki ga ne uporabljam, kreditov nimam...torej ni nekakšnega tehtnega razloga, da računa ne bi zaprl in odprl novega na spletni banki...Kaj misliš? Je ta spletna banka sploh varna? Bi upala nakazovati npr. pokojnino na ta račun? Včasih se mi zdi, da sem zelo starokopiten kot tista ženička iz vica, ki je imela 100 tisočakov na banki, izpolnila listek za dvig denarja, ko pa so ji ga prinesli na blagajno, ga je pogledala in rekla, da ga kar odnesejo nazaj, ker se prepričala, da je njen denar tukaj in na varnem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2782697

Strani: 1

PetraS sporočil: 2.368
Jaz ti ne smem in ne bom svetovala :) pomoje mas dobro predstavljene in pros & cons ;)
sopranos sporočil: 11.404
Jaz si nakazujem plačo na N26, plačujem položnice zame in za ženo, plačujem letalske karte itd. in zaenkrat deluje brez problema. Edina nevšečnost, ki jo imam je, da moram po prejetju odločbe o majhnem vračilu dohodnine, vsako leto iti na FURS in napisati zahtevo, da mi vrnejo denar na ta račun. Čeprav sem račun prijavil FURS-u.

Pri Revolutu pa zna biti problem konverzije iz funtov v evre. Pri Six payments jim namreč da na izbiro plačilo v funtih ali v evrih. Zato je iz tega vidika N26 boljša. Pa 5 dvigov ima brezplačno, tako da načeloma lahko dvigneš več tisoč evrov brez provizije.

Strani: 1