40 min
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
40 min
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
45 min
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
1 ura
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
2 uri
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
2 uri
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
2 uri
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
4 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
7 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
7 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
13 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
13 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
14 ur
Najbolj brani članki danes
14 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
15 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
15 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 3
16 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
17 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
18 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5
18 ur
V Poljanski dolini protestno zaprli cesto Gorenja vas-Hotavlje

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[#2782229] 03.07.19 18:08
Odgovori   +    0
Spirit je lani veliko boljše prikazal kazahstansko-slovensko situacijo kot tale prazni blabla moža precej sumljivega slovesa.
www.spiritslovenia.s...a-podjetja
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2782233] 03.07.19 18:23 · odgovor na: pobalin (#2782229)
Odgovori   +    1
Kdor ma "jajca" gre VEDNO na najbolj zahteven trg za svoj proizvod. Cene so za kvalitetno robo so tam najvišje. Kazahstan pa ......
rx170 sporočil: 6.393
[#2782243] 03.07.19 19:27
Odgovori   +    2
Mi nočemo s temi trgi nič. Prihodnost našega gospodarstva je izdelava polizdelkov za švabe.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2782260] 03.07.19 21:22 · odgovor na: rx170 (#2782243)
Odgovori   +    3
Ena NAJBOLJ koruptivnih držav; naši politiki se seveda počutijo doma.
pobalin sporočil: 14.456
[#2782263] 03.07.19 22:15 · odgovor na: PyotrNovak (#2782233)
Odgovori   +    0
[PyotrNovak]
Kdor ma "jajca" gre VEDNO na najbolj zahteven trg za svoj proizvod. Cene so za kvalitetno robo so tam najvišje.
Ja, ker imajo socialno državo in visoke davke. :-P
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2782287] 04.07.19 09:04 · odgovor na: pobalin (#2782263)
Odgovori   +    3
Kazakhstan Corruption Report - GAN Integrity
www.ganintegrity.com...azakhstan/

Corruption is a high risk across most sectors in Kazakhstan. Bribery is rampant, and the government is ineffective in curbing corruption. Read more.

Takih se NE dotaknem niti s palico. Se lahko pokvari.
Jih imam od tu poln kufer. Samo za eno firmo, za katero sem vcasih delal, vem za par miljonov koruptivnih poslov. NE se slepit, mi spadamo k njim.
pobalin sporočil: 14.456
[#2782307] 04.07.19 11:20 · odgovor na: PyotrNovak (#2782287)
Odgovori   +    0
Najbrž poznaš rek "nisem tako bogat, da bi kupoval poceni". Stavim, da nekje v kripto obliki obstaja tudi rek "nisem tako bogat, da bi prodajal samo ljudem, ki so mi všeč"...
najobj sporočil: 31.867
[#2782319] 04.07.19 11:55 · odgovor na: PyotrNovak (#2782287)
Odgovori   +    0
[PyotrNovak]
Kazakhstan Corruption Report - GAN Integrity
www.ganintegrity.com...azakhstan/

Corruption is a high risk across most sectors in Kazakhstan. Bribery is rampant, and the government is ineffective in curbing corruption. Read more.

Takih se NE dotaknem niti s palico. Se lahko pokvari.
Jih imam od tu poln kufer. Samo za eno firmo, za katero sem vcasih delal, vem za par miljonov koruptivnih poslov. NE se slepit, mi spadamo k njim.
... alzo, ker mi spadamo k njim, se jih ne smemo dotikat niti s palico ... eh, jebiga ...
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2782396] 04.07.19 18:41 · odgovor na: najobj (#2782319)
Odgovori   +    3
Komu pa TI prodajaš SVOJE izdelke?
Da slišim tvojo strategijo prodora na svetovni trg:
macon sporočil: 12.861
[#2782440] 05.07.19 08:56 · odgovor na: PyotrNovak (#2782287)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: macon 05.07.2019 08:57
[PyotrNovak]
Kazakhstan Corruption Report - GAN Integrity
www.ganintegrity.com...azakhstan/

Corruption is a high risk across most sectors in Kazakhstan. Bribery is rampant, and the government is ineffective in curbing corruption. Read more.

Takih se NE dotaknem niti s palico. Se lahko pokvari.
Jih imam od tu poln kufer. Samo za eno firmo, za katero sem vcasih delal, vem za par miljonov koruptivnih poslov. NE se slepit, mi spadamo k njim.
Kazahstan je režimska država kot Slovenija z eno razliko: na vrhu piramide je tam totalitarna avtoriteta, kateri v čast so glavno mesto Astana ravnokar preimenovali po njegovem imenu Nursultan. Poleg tega je sveti oče naroda izvzet iz vseh zakonov. To pomeni, če se mu zahoče z avtomatom streljati ljudi po ulici za to ne bo sodno sprocesiran, ker je izven in iznad zakonov.

Tako nekako kot naš kučan, le da so to tam še formalno uzakonili.

Režimska država in negativna selekcija ter korupcija pa hodijo z roko v roki.
najobj sporočil: 31.867
[#2782472] 05.07.19 10:45 · odgovor na: PyotrNovak (#2782396)
Odgovori   +    0
[PyotrNovak]
Komu pa TI prodajaš SVOJE izdelke?
Da slišim tvojo strategijo prodora na svetovni trg:
... eh, še enkrat počasi preberi svoj post, pa boš mogoče le razumel, da moj komentar nima nobene zveze s prodajo česarkoli komurkoli, ker sem komentiral nelogično glupost, ki si jo ti napisal in sem jo jaz boldal ...

P.S.: jaz ne prodajam šraufe, ampak pamet in zaenkrat mi kar dobro uspeva ... no, je pa res, da nisem prodrl na svetovni trg, ker sem bolj skromen kot ti in domači trg zadostuje mojim potrebam ...
najobj sporočil: 31.867
[#2782474] 05.07.19 10:51 · odgovor na: macon (#2782440)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 05.07.2019 10:52
[macon]
> [PyotrNovak]
> Kazakhstan Corruption Report - GAN Integrity
> www.ganintegrity.com...azakhstan/
>
> Corruption is a high risk across most sectors in Kazakhstan. Bribery is rampant, and the government is ineffective in curbing corruption. Read more.
>
> Takih se NE dotaknem niti s palico. Se lahko pokvari.
> Jih imam od tu poln kufer. Samo za eno firmo, za katero sem vcasih delal, vem za par miljonov koruptivnih poslov. NE se slepit, mi spadamo k njim.
Kazahstan je režimska država kot Slovenija z eno razliko: na vrhu piramide je tam totalitarna avtoriteta, kateri v čast so glavno mesto Astana ravnokar preimenovali po njegovem imenu Nursultan. Poleg tega je sveti oče naroda izvzet iz vseh zakonov. To pomeni, če se mu zahoče z avtomatom streljati ljudi po ulici za to ne bo sodno sprocesiran, ker je izven in iznad zakonov.

Tako nekako kot naš kučan, le da so to tam še formalno uzakonili.


Režimska država in negativna selekcija ter korupcija pa hodijo z roko v roki.
... holy shit ! ... alzo, če se Kučanu zahoče malo z avtomatom streljati ljudi po Ljubljani, za to ne bo sodno sprocesiran, ker je Kučan izven in iznad vseh zakonov ...

P.S.: podobnih komentarjev verjetno niti na Nova24TV ni glih dosti, pa so tam prvi v službi resnice ...
macon sporočil: 12.861
[#2782496] 05.07.19 13:00 · odgovor na: najobj (#2782474)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [macon]
> > [PyotrNovak]
> > Kazakhstan Corruption Report - GAN Integrity
> > www.ganintegrity.com...azakhstan/
> >
> > Corruption is a high risk across most sectors in Kazakhstan. Bribery is rampant, and the government is ineffective in curbing corruption. Read more.
> >
> > Takih se NE dotaknem niti s palico. Se lahko pokvari.
> > Jih imam od tu poln kufer. Samo za eno firmo, za katero sem vcasih delal, vem za par miljonov koruptivnih poslov. NE se slepit, mi spadamo k njim.

> Kazahstan je režimska država kot Slovenija z eno razliko: na vrhu piramide je tam totalitarna avtoriteta, kateri v čast so glavno mesto Astana ravnokar preimenovali po njegovem imenu Nursultan. Poleg tega je sveti oče naroda izvzet iz vseh zakonov. To pomeni, če se mu zahoče z avtomatom streljati ljudi po ulici za to ne bo sodno sprocesiran, ker je izven in iznad zakonov.
>
> Tako nekako kot naš kučan, le da so to tam še formalno uzakonili.

>
> Režimska država in negativna selekcija ter korupcija pa hodijo z roko v roki.

... holy shit ! ... alzo, če se Kučanu zahoče malo z avtomatom streljati ljudi po Ljubljani, za to ne bo sodno sprocesiran, ker je Kučan izven in iznad vseh zakonov ...

P.S.: podobnih komentarjev verjetno niti na Nova24TV ni glih dosti, pa so tam prvi v službi resnice ...
To je v ilustracijo, kaj pomeni, da zakoni zate v praksi ne veljajo in v Kazahstanu je to za Nursultana uzakonjeno. Popolna pravna amnestija.

Verjetno mi boš ti zdaj razložil, da tukajšnji zakoni veljajo za kučana in še več glavnih režimskih lopovov.

Preberi si, kaj je režimska država pa sanjaj dalje o normalni demokratični Sloveniji.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2782498] 05.07.19 13:12 · odgovor na: najobj (#2782472)
Odgovori   +    1
So tebi že tudi kdaj rekli: "You realize you're the only one making and selling this in the US?" Cena materiala v mojih izdelkih je večinoma pod 10%, ker jaz RES prodajam pamet in znanje na SVETOVNEM trgu.
Ne pa v eni vukejebini, kjer je vsak retard z lahkoto genij....
najobj sporočil: 31.867
[#2782516] 05.07.19 14:30 · odgovor na: PyotrNovak (#2782498)
Odgovori   +    0
[PyotrNovak]
So tebi že tudi kdaj rekli: "You realize you're the only one making and selling this in the US?" Cena materiala v mojih izdelkih je večinoma pod 10%, ker jaz RES prodajam pamet in znanje na SVETOVNEM trgu.
Ne pa v eni vukejebini, kjer je vsak retard z lahkoto genij....
... čuj, bistvo vsakega posla je, da v čim daljšem časovnem obdobju za svoj output dobiš več, kot si dal za input, pa sploh ni važno, če si posel izvajal na svetovnem trgu ali v vukojebini, tako da za mene ne skrbi, ti pa bi lahko malo manj jamral, če pa tudi iz vukojebine dosegaš na fantastične poslovne uspehe na svetovnem trgu ...
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2782752] 07.07.19 16:22 · odgovor na: najobj (#2782516)
Odgovori   +    0
Ti si očitno dosegel nirvano. Imaš delodajalca, pri katerem lahko med delovnim časom visiš na forumu, v preostanku časa pa še nekaj malega narediš.

Strani: 1