Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[najobj]
> Mimogrede, ne abankina spletna banka in ne mobi aplikacija ne omogocata prikaza IBAN racuna s katerega si dobil nakazilo.
>
> Baje je na todo listi. Dinozavri! Potem moram pa klicariti in sprasevati, od kje je denar, ki se mi znajde na racunu.

... čuj, če mene kaj vprašaš, je bolj malo ljudi, ki niso zadovoljni, da je na njihovem računu več denarja, kot so pričakovali ...
Ti to resno? Ce je recimo denar prisel po pomoti, ga moras vrniti, ne porabiti! Plus nekako bi rad videl, kdo od tistih, ki so mi dolzni, je placal...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2782200

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 04.07.2019 11:49
[bc123a]
> [najobj]
> > Mimogrede, ne abankina spletna banka in ne mobi aplikacija ne omogocata prikaza IBAN racuna s katerega si dobil nakazilo.
> >
> > Baje je na todo listi. Dinozavri! Potem moram pa klicariti in sprasevati, od kje je denar, ki se mi znajde na racunu.
> ... čuj, če mene kaj vprašaš, je bolj malo ljudi, ki niso zadovoljni, da je na njihovem računu več denarja, kot so pričakovali ...
Ti to resno? Ce je recimo denar prisel po pomoti, ga moras vrniti, ne porabiti! Plus nekako bi rad videl, kdo od tistih, ki so mi dolzni, je placal...
... eh, malo se hecam, ker smo včasih mulci rekli, da kar je dano, je v zemljo zakopano, z drekom pokrito in šiso polito ... khmm, ali če prevedem, kar si dal, si dal in ne moreš vzeti nazaj ...

P.S.: moj plačilni promet je izrazito enosmeren in nisem v preveliki nevarnosti, da bi kaj nepričakovanega po pomoti priletelo na moj račun, sam pa tudi pazim, da ne bi koga spravil v zadrego, ker ne bi vedel, od kod mu denar na njegovem računu ...

Strani: 1