Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
Zadnja sprememba: shevchenko 03.07.2019 07:47
Hiperprodukcija? Kje naj bi pa zahodni svet sploh še rasel? Saj se že utapljamo v šari, novih zanimivih produktov pa ni. Ne vem pa kako kekcem ni jasno da inflacija tega ne bo rešila.
sploh ne gre za nicvredno saro, ampak za to, komu se bo v tej EU sploh se dalo delati za te bedne mezde. in v ta namen si je banksterska gospoda izmislila super institut, ki se mu rece 30-letni kredit. torej, moras v najslabsem primeru za streho nad glavo 30 let (prakticno celo delovno dobo) izvrsevati ukaze nekega zahojenega dripca, ki je cisto slucajno pri koritu (ker kako mu bos pokazal sredinca, ce pa moras vsak mesec pljuniti konkretno vsoto za kredit). pa tudi potem, ce po nekem cudnem nakljucju izplacas kredit in docakas penzijo, lahko po novem vzames kredit, hej, do 80 leta starosti ti ga baje odobrijo.

pri vsem skupaj pa se jokajo, da potrosniki premalo zapravljamo. go figure.

stranski produkt tega krasnega novega sveta je seveda inflacija, ki pa jo vsi po vrsti zanikajo, se vec, trdijo da je prenizka, oz. da se celo dogaja deflacija.

res izjemno zanimivo, ker moja denarnica deflacije nikakor ne obcuti. je pa res, da sem si znizal stroske za banksterje (po uvedbi ti. narocnine na banko, al kaj je ze blo), ker sem presaltal na n26. seveda je tudi to zgolj zacasno, ker mi bodo prej ali slej tudi oni banksterji zaceli zaracunavati.

ps. "problem" pri n26 je ta, da pri njih ni mogoce vzeti kredita. super, sem se toliko raje pri njih, seveda pa odstevam sekunde, kdaj mi bodo to znali ponuditi