Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.796
[hijena1]
in zakaj morjo s tem smradom vedno stat pred vhodi, da morš skoz oblak dima v neko stavbo? zakaj more moj sosed pozim kadit v wc-ju in širit svoj dim po zračnikih, polet pa na balkonu zvečer, da niti prezračit ne morem, ker smrdi.

itaq bi moral cigarete pa alko prodajat samo v specializiranih prodajalnah odprtih od 10:00 do 16:00 in ob registraciji kupljene količine direktno na posameznika na njegovo zdravstveno kartico.
Enim se vam je res zmešalo...

Zaprite se v živalski vrt..svoboda posameznika vam je španska vas.

Danes čiki in alko, jutri sladkor, sol, moka, špeh, pa svinjsko meso, olje, kis............................pa avto, moped, avion....

Če samo ne cenite svoje svobode, jo drugim nehajte omejevat.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2781864

Strani: 1

hijena1 sporočil: 1.214
1x si oglej kako skačejo dohtarji okol overdozarjev, alkocirotikov.... pa se mal zamisli. da ti osebki dobivajo stvari for free, medtem ko jih morjo drugi bolniki plačevat, npr. prehranske dodatke, pa še kaj!

pa da so čakalnice pri pulmologih polne kadilcev. da v ZOO nabašem modela, ki mirno kadi svojo đolico, par metrov naprej pa otroc.

najbl je zanimiv je, kako povprčn slovenček skoči, ko omeniš omejavanje porabe alkota, čikov.... ne pozabi zame je moja svoboda tut to, da mi nekdo ne smrdi s čikom in ne teži sam zato, ker mu od maliganov ali česa drugega dogaja v betici!

Strani: 1