Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hijena1 sporočil: 1.214
in zakaj morjo s tem smradom vedno stat pred vhodi, da morš skoz oblak dima v neko stavbo? zakaj more moj sosed pozim kadit v wc-ju in širit svoj dim po zračnikih, polet pa na balkonu zvečer, da niti prezračit ne morem, ker smrdi.

itaq bi moral cigarete pa alko prodajat samo v specializiranih prodajalnah odprtih od 10:00 do 16:00 in ob registraciji kupljene količine direktno na posameznika na njegovo zdravstveno kartico.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2781861

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.823
[hijena1]
in zakaj morjo s tem smradom vedno stat pred vhodi, da morš skoz oblak dima v neko stavbo? zakaj more moj sosed pozim kadit v wc-ju in širit svoj dim po zračnikih, polet pa na balkonu zvečer, da niti prezračit ne morem, ker smrdi.

itaq bi moral cigarete pa alko prodajat samo v specializiranih prodajalnah odprtih od 10:00 do 16:00 in ob registraciji kupljene količine direktno na posameznika na njegovo zdravstveno kartico.
Enim se vam je res zmešalo...

Zaprite se v živalski vrt..svoboda posameznika vam je španska vas.

Danes čiki in alko, jutri sladkor, sol, moka, špeh, pa svinjsko meso, olje, kis............................pa avto, moped, avion....

Če samo ne cenite svoje svobode, jo drugim nehajte omejevat.
klemenstp sporočil: 2.568
[hijena1]
in zakaj morjo s tem smradom vedno stat pred vhodi, da morš skoz oblak dima v neko stavbo? zakaj more moj sosed pozim kadit v wc-ju in širit svoj dim po zračnikih, polet pa na balkonu zvečer, da niti prezračit ne morem, ker smrdi.

itaq bi moral cigarete pa alko prodajat samo v specializiranih prodajalnah odprtih od 10:00 do 16:00 in ob registraciji kupljene količine direktno na posameznika na njegovo zdravstveno kartico.
Preverjeno, kadilci več vplačajo v državno blagajno, kot kasneje porabijo za zdravljenje, ker prej umrejo. Tudi penzije se izplačuje krajši čas. Nabavna cena šteke cigaret (200kos) je cca 2,5 eur, v trgovini prodajna 40 eur. Se pa strinjam, da dim smrdi, ampak na/v svoji lastnini zaenkrat še lahko delaš kar te je volja. Moj sosed žge ob 22h čebulo vsak drugi dan, verjetno pripravlja golaž...Srečen sem, da ne pripravlja pasulja ali fižolove župe, ker potem bi mi preko zračnika sekali njegovi ritni izpusti.

Strani: 1