Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-45881 sporočil: 7.327
Kot nekadilec se mi zdi, da gredo tile feminizirani SJW vikingi predaleč. Kajenja v zaprtih prostorih nismo prepovedali, da bi ščitili kadilce pred njimi samimi, temveč da bi ščitili nekadilce. Koga bomo ščitili pod milim nebom? Ptice, ki jim cigaretni dim morda moti biološki GPS?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2781848

Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.967
Pač, jaz razumem, da kajenje na javnem mestu daje slab zgled mladim (ne gre za vprašanje emisij), ki take ljudi gledajo, zato se mi zdi ukrep na mestu.

Tudi fiksa ali prostituira se ali popiva alkohol nekdo med štirimi stenami oziroma na točno določenem mestu, zato pač naj nekdo kadi - čeprav tu ne gre za prej omenjeni ekstrem - nekje na točno določenem mestu, stran od mladih oči.

Se strinjam, če je ukrep pravilno in življenjsko odmerjen.
hijena1 sporočil: 1.214
in zakaj morjo s tem smradom vedno stat pred vhodi, da morš skoz oblak dima v neko stavbo? zakaj more moj sosed pozim kadit v wc-ju in širit svoj dim po zračnikih, polet pa na balkonu zvečer, da niti prezračit ne morem, ker smrdi.

itaq bi moral cigarete pa alko prodajat samo v specializiranih prodajalnah odprtih od 10:00 do 16:00 in ob registraciji kupljene količine direktno na posameznika na njegovo zdravstveno kartico.
sopranos sporočil: 11.404
Jaz sem tudi nekadilec, pa me moti, ko na ulici nekdo pred mano hodi in mi puha tisti dim direktno v nos. Verjetno ni potrebe, da bi vse prepovedali, ampak bi pa lahko vseeno to malo omejili.

Če bi se jaz na kaj spravil, bi to bila hrana in pijača. Recimo rdeče, oranžne in zelene nalepke. In potem na vse Coca cole, večino kosmičev in podobno nalepiti rdečo nalepko z napisom Nevarno za zdravje.

Strani: 1