Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tilenrexi sporočil: 6.775
Najbolj mi je bilo smešno, ko sem slišal, da so hitrost na tem odseku ravno en dan pred nesrečo znižali in bo na kocnu verjetno problem še kje previsoka hitrost in ne klumpasti tiri.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2781519

Strani: 1

ognjenorezilo sporočil: 2.049
V podalpskem kalifatu so vedno problem kompetence, ki so birokratske in ne praktične. Kot gradbena industrija, kaj pa je nastalo v zadnjih 80 letih, kot plod inženiringa in inovacij na železnicah?
Niti vzdrževanje ni na povprečnem nivoju srednje afriških držav.
Počakajmo da se kakšen most sesuje, poruši jez na soči, . udre usek kakšne ceste,...

Zakonodaja, IZS, birokracija, kriminal in korupcija v gradbeništvu, šibka nekompetentna projektiva, vse skupaj je garancija za slabe izdelke in visok rizik glede varnosti.
anon-178149 sporočil: 4.311
[tilenrexi]
Najbolj mi je bilo smešno, ko sem slišal, da so hitrost na tem odseku ravno en dan pred nesrečo znižali in bo na kocnu verjetno problem še kje previsoka hitrost in ne klumpasti tiri.
Saj sploh niso bili krivi klumpasti tiri. Kolikor mi je znano je počilo srce kretnice, ki je sicer bilo redno kontrolirano z UZ. O klumpastih tirih pa ne bi razglabljal, saj končno nisem strokovnjak za to, vem pa vsaj osnove definicije "neklumpastega tira". A ti veš kako je to definirano?

Strani: 1