Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vrnitev bitcoina

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
[Glavni forum] Tema: Vrnitev bitcoina
[#2781454] 28.06.19 14:53 · odgovor na: kzupanc (#2781435)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 28.06.2019 14:53
[kzupanc]
Mislil sem predvsem, da v času bega iz naložb, ne bodo divjali v kripto kot v zlato. Ker ni pomembno, če je nekoleriran, ampak koliko je trden z neko notranjo vrednostjo. V tem smislu je zame kriptovaluta nasprotje zlata. Ampak lahko da se motim. Trenutno tudi kaže kot da je koleriran z delnicami, saj je zadnje desetletje močno rasel kot delnice. Je pa res, da je bil mnoooogo bolj volatilen.
... čuj, meni kriptovaluta ni samo nasprotje zlata, ampak je brez notranje (uporabne) vrednosti nasprotje vsega, kar bi naj naložba bila ... no, ampak očitno nobenega ne zanima, za kaj koristnega se kriptovaluta uporablja - po vseh teh letih od nastanka bi se morebitna uporabnost že izkristalizirala - ampak kateremu še bolj požrešnemu norcu od sebe jo lahko prodaš ...

P.S.: javil sem se, ker je tvoj post edini, ki kriptovalute sploh problematizira, jaz pa imam pun kurac bleferjev s fensi izrazi, ki jih niti sami ne razumejo, kot je oni Damjan Kovačič, upravljavec premoženja Sava Infonda in pri katerem sem nehal brati članek bleferjev na Financah ...