7 min
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
22 min
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
54 min
Najbolj brani članki danes
2 uri
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi
3 ure
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
3 ure
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
3 ure
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
3 ure
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
3 ure
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
4 ure
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
5 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
5 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
5 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
5 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
5 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
6 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
6 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
7 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
7 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
7 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vrnitev bitcoina

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[Glavni forum] Tema: Vrnitev bitcoina
[#2781435] 28.06.19 12:46 · odgovor na: najobj (#2781421)
Odgovori   +    0
Mislil sem predvsem, da v času bega iz naložb, ne bodo divjali v kripto kot v zlato. Ker ni pomembno, če je nekoleriran, ampak koliko je trden z neko notranjo vrednostjo. V tem smislu je zame kriptovaluta nasprotje zlata. Ampak lahko da se motim. Trenutno tudi kaže kot da je koleriran z delnicami, saj je zadnje desetletje močno rasel kot delnice. Je pa res, da je bil mnoooogo bolj volatilen.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2781435

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Vrnitev bitcoina
[#2781454] 28.06.19 14:53 · odgovor na: kzupanc (#2781435)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 28.06.2019 14:53
[kzupanc]
Mislil sem predvsem, da v času bega iz naložb, ne bodo divjali v kripto kot v zlato. Ker ni pomembno, če je nekoleriran, ampak koliko je trden z neko notranjo vrednostjo. V tem smislu je zame kriptovaluta nasprotje zlata. Ampak lahko da se motim. Trenutno tudi kaže kot da je koleriran z delnicami, saj je zadnje desetletje močno rasel kot delnice. Je pa res, da je bil mnoooogo bolj volatilen.
... čuj, meni kriptovaluta ni samo nasprotje zlata, ampak je brez notranje (uporabne) vrednosti nasprotje vsega, kar bi naj naložba bila ... no, ampak očitno nobenega ne zanima, za kaj koristnega se kriptovaluta uporablja - po vseh teh letih od nastanka bi se morebitna uporabnost že izkristalizirala - ampak kateremu še bolj požrešnemu norcu od sebe jo lahko prodaš ...

P.S.: javil sem se, ker je tvoj post edini, ki kriptovalute sploh problematizira, jaz pa imam pun kurac bleferjev s fensi izrazi, ki jih niti sami ne razumejo, kot je oni Damjan Kovačič, upravljavec premoženja Sava Infonda in pri katerem sem nehal brati članek bleferjev na Financah ...

Strani: 1