Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vrnitev bitcoina

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.867
[Glavni forum] Tema: Vrnitev bitcoina
[#2781421] 28.06.19 12:10 · odgovor na: kzupanc (#2781381)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 28.06.2019 12:12
[kzupanc]
"Dodaten pospešek pa je lahko pričakovati, če bo delniški svet zajela recesija in se bodo vlagatelji umikali v manj korelirane naložbe – in tako spet pridemo do kriptovalut.«

Hmmm...meni se tole ne zdi kot izjava izkušenega vlagatelja :)
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, si z izkušenimi vlagatelji mislil na Roka Pikona, Marjo Milič in Nino Simič, ki so v članku združili moči in postali novodobna Baba Vanga ...

P.S.: namesto da napovedujejo za nazaj, bi novinarji Financ raje vprašali, kaj konkretno je mislil Damjan Kovačič, upravljavec premoženja, Sava Infonda s stavkom "Karkoli že si mislimo o kriptovalutah, je treba poudariti, da bitcoinovo digitalno omrežje še vedno deluje brez večjih težav in opravlja svojo funkcijo kriptografsko varnih decentraliziranih transakcij." oziroma kakšno korist imajo ponosni lastniki bitkojnov od kriptografsko varnih decentraliziranih transakcij in na katere posle - vsaka transkacija je namenjena nekemu poslu - se te kriptografsko varne decentralizirane transakcije nanašajo ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2781421

Strani: 1

kzupanc sporočil: 10.517
[Glavni forum] Tema: Vrnitev bitcoina
[#2781435] 28.06.19 12:46 · odgovor na: najobj (#2781421)
Odgovori   +    0
Mislil sem predvsem, da v času bega iz naložb, ne bodo divjali v kripto kot v zlato. Ker ni pomembno, če je nekoleriran, ampak koliko je trden z neko notranjo vrednostjo. V tem smislu je zame kriptovaluta nasprotje zlata. Ampak lahko da se motim. Trenutno tudi kaže kot da je koleriran z delnicami, saj je zadnje desetletje močno rasel kot delnice. Je pa res, da je bil mnoooogo bolj volatilen.

Strani: 1