Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
P.S.: tole www.worldgreenflight...rtners.php so njegovi sponzorji in davkoplačevalcev je neposredno med njimi bolj malo, posredno pa so davkoplačevalci itak povsod
LOL, medijska partnerja: Finance + javna hiša posebnega pomena. Ales klar!

BTW, si podpisal peticijo za odrešitev planeta? Daj no, za našega letalca in njegove partnerje.
TAKE ACTION! SIGN PETITION against BLACK CARBON POLLUTION
Jaz sem jo zdajle podpisal... v imenu Bojana Požarja, ki je ob Magni izkazal tako silno močno eko-ozaveščenost. Pobalin sem, ne znam si pomagat. :-P

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2781331

Strani: 1

najobj sporočil: 31.871
Zadnja sprememba: najobj 28.06.2019 11:39
[pobalin]
> [najobj]
> P.S.: tole www.worldgreenflight...rtners.php so njegovi sponzorji in davkoplačevalcev je neposredno med njimi bolj malo, posredno pa so davkoplačevalci itak povsod
LOL, medijska partnerja: Finance + javna hiša posebnega pomena. Ales klar!

BTW, si podpisal peticijo za odrešitev planeta? Daj no, za našega letalca in njegove partnerje.

> TAKE ACTION! SIGN PETITION against BLACK CARBON POLLUTION

Jaz sem jo zdajle podpisal... v imenu Bojana Požarja, ki je ob Magni izkazal tako silno močno eko-ozaveščenost. Pobalin sem, ne znam si pomagat. :-P
... ne, nisem podpisal, ker verjamem v od človeka neodvisne podnebne spremembe ...

P.S.: po naravi sem gradualist, zato nimam rad pretiranih sprememb, kaj šele da bi moral drastično spreminjat svoje življenje zaradi nečesa, na kar človek vključno z mano nima vpliva, vsaj ne takšnega, kot mu ga pripisujejo ljudje, ki s tem mastno služijo ... aja, če so Švedi tako zelo okoljsko osveščeni, da so za boljše okolje žrtvovali rosno mlado Greto Thunberg, potem lahko s Financami žrtvujejo nekaj drobiža za nekoliko starejšega Matevža Lenarčiča ...

Strani: 1