Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 27.06.2019 13:48
[0513ANITO]
Dobro, da vemo, da tudi stvari/snovi, pri katerih človek nima nič skupnega danes Onesnažujejo....

Raznos puščavskega peska je Fucking...Naravni pojav....Puščave so naravni pojav...Vulkani so naravni pojav....

Taje svet je ponorel...Lenarčič je navadna oportuna baraba..., ki za davkoplačevalski denar leta okoli sveta.
... čuj, toti Lenarčič ni nobena navadna oportuna baraba, ampak je zgolj še en podjetnik - toti forum vas je poln - ki je na svobodnem trgu našel svoj prostor pod svobodnim soncem ...

P.S.: tole www.worldgreenflight...rtners.php so njegovi sponzorji in davkoplačevalcev je neposredno med njimi bolj malo, posredno pa so davkoplačevalci itak povsod ... aja, meni se Lenarčičevo "podjetništvo" zdi butasto, ampak ker je svet res ponorel, se danes na svobodnem trgu prodaja več bistveno bolj butastih stvari bitcointicker.co/ in je kupcev več kot preveč ... no, in dokler svoje "produkte" lahko nekomu prodajaš, jaz ne vidim problema, ampak vidim samo faušijo ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2781312

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
P.S.: tole www.worldgreenflight...rtners.php so njegovi sponzorji in davkoplačevalcev je neposredno med njimi bolj malo, posredno pa so davkoplačevalci itak povsod
LOL, medijska partnerja: Finance + javna hiša posebnega pomena. Ales klar!

BTW, si podpisal peticijo za odrešitev planeta? Daj no, za našega letalca in njegove partnerje.
TAKE ACTION! SIGN PETITION against BLACK CARBON POLLUTION
Jaz sem jo zdajle podpisal... v imenu Bojana Požarja, ki je ob Magni izkazal tako silno močno eko-ozaveščenost. Pobalin sem, ne znam si pomagat. :-P
kzupanc sporočil: 10.517
[najobj]
> [0513ANITO]
> Dobro, da vemo, da tudi stvari/snovi, pri katerih človek nima nič skupnega danes Onesnažujejo....
>
> Raznos puščavskega peska je Fucking...Naravni pojav....Puščave so naravni pojav...Vulkani so naravni pojav....
>
> Taje svet je ponorel...Lenarčič je navadna oportuna baraba..., ki za davkoplačevalski denar leta okoli sveta.

... čuj, toti Lenarčič ni nobena navadna oportuna baraba, ampak je zgolj še en podjetnik - toti forum vas je poln - ki je na svobodnem trgu našel svoj prostor pod svobodnim soncem ...

P.S.: tole www.worldgreenflight...rtners.php so njegovi sponzorji in davkoplačevalcev je neposredno med njimi bolj malo, posredno pa so davkoplačevalci itak povsod ... aja, meni se Lenarčičevo "podjetništvo" zdi butasto, ampak ker je svet res ponorel, se danes na svobodnem trgu prodaja več bistveno bolj butastih stvari bitcointicker.co/ in je kupcev več kot preveč ... no, in dokler svoje "produkte" lahko nekomu prodajaš, jaz ne vidim problema, ampak vidim samo faušijo ...
In hkrati promovira ultralahka letala, ki pa so okolju prijazna in trajnostna rešitev za adrenalinske navdušence nad letenjem, pa tudi za bolj komercialne polete, snemanja in brezpilotne letalnike.

Strani: 1