Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Boško Šrot: Janša mi grozi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-2085 sporočil: 513
No, to je PR, ki ga Šrot obvlada. Laž, večja laž, še večja laž, še ena laž, ponovno laž, ...

Se spomnite, ko je trobil, da on nima nič s Kolonelom in Infondom itd. In njegov pitbul Zdolšek takisto. Pravi resnicoljubi!

V SLO je najboljša obramba in "ščit", da se prikažeš kot žrtev zarote. Boško to dobro ve.

Jaz bi imel tudi svoj "neodvisni" medij (aka Delo) in "svojo" PR službo (aka PR služba PL), da bi lahko svojo "resnico" razglašal.

In tip ima jajca, da se gre nastavljat in smehljat v oglas za Pivo in cvetje, kjer v ozadju Šifrer pomenljivo prepeva "Za prijatelje si je treba čas vzet, ... Ker za prijatelje je dobro le najboljše ..." Patetično!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 278013

Strani: 1

anon-157715 sporočil: 1.025
[Glavni forum] Tema: Re: Boško Šrot: Janša mi grozi
[#278024] 08.07.08 23:41 · odgovor na: anon-2085 (#278013)
Odgovori   +    0
Taksni kot so Sroti v vsaki normalni drzavi grejejo jetniske celice. Srotu je vsak dan na prostosti podarjen.
spiderman sporočil: 1.741
[Glavni forum] Tema: Re: Boško Šrot: Janša mi grozi
[#278098] 09.07.08 07:44 · odgovor na: anon-2085 (#278013)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: spiderman 09.07.2008 07:45

gregorm je napisal(a):
In tip ima jajca, da se gre nastavljat in smehljat v oglas za Pivo in cvetje, kjer v ozadju Šifrer pomenljivo prepeva "Za prijatelje si je treba čas vzet, ... Ker za prijatelje je dobro le najboljše ..." Patetično!
Ej, ko sem videl ta oglas nisem mogel verjeti svojim očem.
Ampak ta tip pa res nima nobenega "osiječaja za feeling":-), očitno je tako prepoln samega sebe. Da na koncu spota "pa prijatelje":-) pokaže še svoj napihnjen ksiht z izbuljenimi lažnjivimi očkami je pa avtogol, kot ga že dolgo nisem videl.

Boško je izgleda tak car, da mu nihče v njegovi bljižini ne upa šepniti na uho, da ga "malo" serje (cesarjenagpress).

P.S. Imam občutek, da je bil podoben efekt na delu pri tragediji na blanci, ko verjetno tudi nihče ni hotel ugovarjati avtoriteti (verjetno pod vplivom cvička), ki je odločila, da "tamle čez" se bomo pa že zapeljali. Žalostno.

Strani: 1