Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Boško Šrot: Janša mi grozi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Saj vsi vemo kako Šrot vedno govori resnico. Kajne?

Janša bi pa tudi že lahko vedel, da v Sloveniji, razen nekaj kurjih tatov, sploh ni kriminalcev.

Bati se moramo raznih tujcev, kajti niso tako pošteni kot mi. Pa tudi tu ni prave nevarnosti, saj vedno lahko računamo na neodvisno sodstvo in objektivno novinarsko poročanje, ki bo odkrilo in kaznovalo morebitne nepravilnosti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 277999

Strani: 1

anon-111640 sporočil: 23
[Glavni forum] Tema: Re: Boško Šrot: Janša mi grozi
[#278198] 09.07.08 09:01 · odgovor na: sopranos (#277999)
Odgovori   +    0

sopranos je napisal(a):
Saj vsi vemo kako Šrot vedno govori resnico. Kajne? Janša bi pa tudi že lahko vedel, da v Sloveniji, razen nekaj kurjih tatov, sploh ni kriminalcev. Bati se moramo raznih tujcev, kajti niso tako pošteni kot mi. Pa tudi tu ni prave nevarnosti, saj vedno lahko računamo na neodvisno sodstvo in objektivno novinarsko poročanje, ki bo odkrilo in kaznovalo morebitne nepravilnosti.

hahahahaha... res, ZELO smešno.. v SLO ni kriminalcev? Bati se moramo tujcev? Vsi slovenci smo pošteni? Neodvisno sodstvo? Objektivno poročanje?
Pa človek božji KOMU TI MEČEŠ PESEK V OČI? Če je vse skupaj na ironično noto, po svaka čast-LEP VIC, karkol drugga pa to: NE SERI+zbudi se, in zbudil se boš v ero imenovano "Mali direktorji-veliki prsti"

Strani: 1