Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 17.06.2019 12:43
[pobalin]
> [najobj]
> P.S.: ignore za strimlajning branja na skoraj praznem forumu je res koristna zadeva, če ti za strimlajnat kaj ostane ...

Če se prav spomnim, si bil ti rekordno ignoriran že v starih dobrih časih, ko tu spodaj še ni bilo toliko pajčevin. Ostalo je samo inercija.
... eh, jaz sem bil rekordno ignoriran, ko je bilo na totem forumu rekordno število pacientov, ki so tekmovali med sabo - macon se je enkrat pohvalil z več kot 1000 komadi - kdo bo imel več junferjev, kot so takrat imenovali vsakega, ki so ga dali na ignore, ker ni bil po njihovi volji ... alzo, ostalo ni inercija, ampak je na števcu ostala cifra, ki se je Črtu ne ljubi uskladiti s še ostalimi forumaši ...

P.S.: ko smo glih pri ignoriranju še ostalih forumašev, me zanima, če sem jaz od renameta ignoriran samo enkrat, ali pa se je števec povečeval vsakokrat, ko me je na novo ignoriral, potem ko me je nekajkrat odignoriral ... khmm, če zdaj ne štejem pacientov, ki so nekajkrat zamenjali svoj nick in forumsko življenje že drugi dan začeli znova z novimi starimi na ignore listi ...