Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
definitivno pa mi izrazito grejo na kurac skrivalnice z otročjim, blesavim in bednim ignoriranjem
Ignoriranja ne uporabljam, ker bi mi drugače lahko zmanjkalo ljudi za ne strinjat se ali zafrkavat, sem pa z razumevanjem kupil argumente določenih forumašev, ki ignore uporabljajo za strimlajning branja na forumu.
skupaj z vsemi podvariantami branja teh istih ignoriranih, ki se ga grejo na totem forumu
OK, to je pa že malo ideološka in psihološka zgodba, ampak ljudje smo vseh sort.
P.S.: da me ti ne razumeš oziroma da si do Gustla in Črta tako nepobalinsko razumevajoč, razumem podobno, kot so glede na moj običajni cinizem tisti trije forumaši razumeli pretirano hvalo Simoninega članka iz ignoriranega, zato neprebranega posta in posledično pobrisanega posta, ki so ga pred brisanjem eventualno uspeli prebrati in s katerim sva tole dopisovanje začela, ker seveda razumem, da je pač dobro imeti dobre odnose s forumskimi bogovi ...
Naj povzamem, preden zaključim svoj prispevek k tej temi, bolj pozitivistično. Najbolj objestni in pobalinski sva nekako testirala meje tega kevdra in brez škodljivih posledic dobila rezultat testa. Fajn, zdaj gremo lahko naprej skozi lajf. :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2779705

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[pobalin]
> [najobj]
> definitivno pa mi izrazito grejo na kurac skrivalnice z otročjim, blesavim in bednim ignoriranjem

Ignoriranja ne uporabljam, ker bi mi drugače lahko zmanjkalo ljudi za ne strinjat se ali zafrkavat, sem pa z razumevanjem kupil argumente določenih forumašev, ki ignore uporabljajo za strimlajning branja na forumu.

> skupaj z vsemi podvariantami branja teh istih ignoriranih, ki se ga grejo na totem forumu

OK, to je pa že malo ideološka in psihološka zgodba, ampak ljudje smo vseh sort.

> P.S.: da me ti ne razumeš oziroma da si do Gustla in Črta tako nepobalinsko razumevajoč, razumem podobno, kot so glede na moj običajni cinizem tisti trije forumaši razumeli pretirano hvalo Simoninega članka iz ignoriranega, zato neprebranega posta in posledično pobrisanega posta, ki so ga pred brisanjem eventualno uspeli prebrati in s katerim sva tole dopisovanje začela, ker seveda razumem, da je pač dobro imeti dobre odnose s forumskimi bogovi ...

Naj povzamem, preden zaključim svoj prispevek k tej temi, bolj pozitivistično. Najbolj objestni in pobalinski sva nekako testirala meje tega kevdra in brez škodljivih posledic dobila rezultat testa. Fajn, zdaj gremo lahko naprej skozi lajf. :-)
... ja, zdaj vemo, kar itak vemo ...

P.S.: ignore za strimlajning branja na skoraj praznem forumu je res koristna zadeva, če ti za strimlajnat kaj ostane ...

Strani: 1