Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V Mariboru napad na okrožno sodnico

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[Glavni forum] Tema: V Mariboru napad na okrožno sodnico
[#2779657] 16.06.19 20:23 · odgovor na: (#2779636)
Odgovori   +    8
[rename]
Namesto citiranja suhoparne STA, raje poglejte na twitter, kjer je vec podatkov :-P
Tudi o tem, katere zadeve ima v razsojanju.....in se kaj ;-)
So bile objavljene tudi informacije, da je sodnica bila pri ljubimcu in da sumijo njenega moža. No, sedaj mi pa povej, koliko lahko zaupaš sodnici, ki laže in vara?

Pa hecno je, da se sedaj razni Cerarji, Fajonove, Janše in podobni oglašajo. Cerar je veliki kršitelj ustave, ne spoštuje sodb ustavnega sodišča itd. SD ima člane, ki so sodniki, kar je že samo posebi pomeni napad na neodvisno sodstvo. Pa sodna uprava je tudi povsem prestreljena s kadri SD. Janša tudi ni nek biser in bi bil lahko tiho.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2779657

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: V Mariboru napad na okrožno sodnico
[#2779666] 16.06.19 21:41 · odgovor na: sopranos (#2779657)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: bc123a 16.06.2019 21:42
[sopranos]
> [rename]
> Namesto citiranja suhoparne STA, raje poglejte na twitter, kjer je vec podatkov :-P
> Tudi o tem, katere zadeve ima v razsojanju.....in se kaj ;-)

So bile objavljene tudi informacije, da je sodnica bila pri ljubimcu in da sumijo njenega moža. No, sedaj mi pa povej, koliko lahko zaupaš sodnici, ki laže in vara?
Mah no jaz tu vseeno ne bi prevec svetniskega sija nucal, se ti zna mascevati. Varanja je toliko (pa recimo v javnem in zasebnem sektorju) da bos zelo tezko iskal kadre ce bo to pogoj. V ZDA se polovica parov loci, v sloveniji bo ziher kmalu tako. Pa locuje se, vsaj v sloveniji bolj visji sloj, tisti ta revezi trpijo skup.

Dejstvo pa je, da se mora preveriti tudi to varianto.

Za Petka se je govorilo da so tudi policaji malo prehitro navalili na najbolj zarotnisko razlago, in zanemarili vse ostale, na koncu pa ostali s prazno figo, ko se temeljito zbrani dokazi niso ujemali.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[Glavni forum] Tema: V Mariboru napad na okrožno sodnico
[#2779808] 17.06.19 18:23 · odgovor na: sopranos (#2779657)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 17.06.19 14:20
[sopranos]
> [rename]
> Namesto citiranja suhoparne STA, raje poglejte na twitter, kjer je vec podatkov :-P
> Tudi o tem, katere zadeve ima v razsojanju.....in se kaj ;-)

So bile objavljene tudi informacije, da je sodnica bila pri ljubimcu in da sumijo njenega moža. No, sedaj mi pa povej, koliko lahko zaupaš sodnici, ki laže in vara?

Pa hecno je, da se sedaj razni Cerarji, Fajonove, Janše in podobni oglašajo. Cerar je veliki kršitelj ustave, ne spoštuje sodb ustavnega sodišča itd. SD ima člane, ki so sodniki, kar je že samo posebi pomeni napad na neodvisno sodstvo. Pa sodna uprava je tudi povsem prestreljena s kadri SD. Janša tudi ni nek biser in bi bil lahko tiho.
tako jeeeeeeeeeeeee....
živel naš eden in edini veliki vodja, ki vse ve in le on ve kaj je za nas dobro....
tako jeeeeeeee, živela naše ena in edina poštena patija .....
wtf

Strani: 1