Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [pobalin]
> > Ma tole tvoje jadikovanje je kot jammer neuslišanega zaljubljenca. Če te ne marata (več), se pač posveti komu/čemu drugemu, magari tihi kontemplaciji. Meni je fino brati Črta in Gustla in si kdaj kaj izmenjati z njima, ampak če me imata poln kufer, se zaradi tega ne bom valjal po tleh tega kevdra in kričal na ves glas. Vzamem, kar se ponuja, za ostalo pa upoštevam rek o lisici in kislem grozdju.
> ... čuj, to ni nobeno jadikovanje, ker se mi sladko jebe za oba in še za koga, definitivno pa mi izrazito grejo na kurac skrivalnice z otročjim, blesavim in bednim ignoriranjem skupaj z vsemi podvariantami branja teh istih ignoriranih, ki se ga grejo na totem forumu ... evo, in ker je najina beseda tokrat nanesla na brisanje mojega posta, ki ga Financarji niso prebrali, ker me ignorirajo in ker je beseda dala besedo, sem pač povedal, kaj me moti ... khmm, da ne bi bilo nesporazumov med forumaši, ki še vedno berejo toti forum, ker pač nimam rad, da zaradi mene kaj ostane v itak preveč zasvinjanem zraku ...
>
> P.S.: da me ti ne razumeš oziroma da si do Gustla in Črta tako nepobalinsko razumevajoč, razumem podobno, kot so glede na moj običajni cinizem tisti trije forumaši razumeli pretirano hvalo Simoninega članka iz ignoriranega, zato neprebranega posta in posledično pobrisanega posta, ki so ga pred brisanjem eventualno uspeli prebrati in s katerim sva tole dopisovanje začela, ker seveda razumem, da je pač dobro imeti dobre odnose s forumskimi bogovi ...
A vsaj ti razumeš tale tvoj P.S.?
... čuj, to moraš pobalina vprašat, ker on je prebral moj pobrisan post, tebe pa razumem, da ga ne razumeš, ker pobrisanih postov pač ne moreš prebrati, da bi razumel, kaj sem povedal ...