Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 14.06.2019 13:33
[pobalin]
> [najobj]
> ... ja, midva sva še tu, mojega posta s Simoninim člankom pa ni več ...

Pa res. Očitno je bil tu muc copatar. Važno, da sva midva živa in zdrava in svobodna. In da sem ga še lahko prebral pred posegom kletnega higieničarja. :-)

> da bi morali špijonirati za mojimi posti, ki jih itak ne berejo, ker me ignorirajo ...

Mogoče so te pa zdaj nehali, si preveril? :-P
... eh, itak me nikoli niso ignorirali, kako pa bi sicer pobrisali moj post, če ga ne bi prebrali ...

P.S.: nekaj let sva zaradi podobnega razmišljanja na totem forumu "plodno" sodelovala, odkar pa sem pred leti zašimfal za pridobivanje novih naročnikov kontraproduktivno čakalnico, pa me Črt - na drugem službenem in na domačem računalniku me ne more - ignorira na način, da mu ne morem odgovarjat, ker ima očitno težave z drugačnim mnenjem od svojega, sploh če je to mnenje dobro argumentirano ... no, Gustla pa lahko berem in tudi komentiram, ampak mi od "incidenta" z DFK že nekaj let užaljen ne odgovarja, tako da ga tudi jaz več ne komentiram, medtem ko z ostalimi Financarji nimam nobenih problemov in mi tudi vrhovni šef Peter Frankl na moje pikre komentarje zelo korektno in kot uglajen gospod celo zelo prijazno odgovarja ...