Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0126Bacis sporočil: 3.012
[simona2]
> [0126Bacis]
> Če prav vidim imate Finance 3 nivoje člankov:
>
> - nezaklenjene s komentarji = malo sponzorirane
> - nezaklenjene brez komenatrjev = full sponzorirane
> - zaklenjene = plačane z naročnino
>

Nekako se spodobi, da odgovorim na vprašanje naročnikov.
1. članki niso sponzorirani, kar je sponzorirano, ni članek, ampak je oglas, ki je lahko v obliki besedila, ampak ni članek, članek je novinarska zvrst, ne prenesem zveze oglasni članek; sponzorirane so nekatere rubrike, te so ločene, besedila v teh rubrikah so odklenjena...
2. odklenjenost ni nujno povezana s sponzorstvom, niti ne s komentarji ja ali ne , www.finance.si/89493...n-terapiji - tole je odklenjeno in ima komentarje, vsi live so odklenjeni, zdravstvo kdaj pa kdaj tudi, sodstvo kdaj pa kdaj tudi... itd...
3. vse, kar je posebej finančno, dodano itd , je zaklenjeno
4. pri sistemu ni avtomatizma, da bi bilo vse zaklenjeno, pa bi potem odklepal, kar bi urednik ocenil, da je za odklenit iz takšnega ali drugačnega razloga (ki jih je zelo malo) , ampak je v nasprotno smer, torej moraš aktivno zaklepati, ko se piše članek, obstaja seveda nevarnost, da se pozabi označiti lock - to se je najverjetneje zgodilo pri tem članku... zdaj sem zaklenila
LPS
Hvala, še vedno pa manjka pojasnilo kdaj/zakaj so pri nekaterih člankih (ponavadi ko je omenjen Gen-i) komentarji onemogočeni.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2779090

Strani: 1

simona2 sporočil: 2.201
Zadnja sprememba: simona2 13.06.2019 10:20
a mi lahko pošlješ morda link do česa takega, kjer so onemogočeni komentarji pa je geni... ker na to vprašanje ti ne znam odgovorit kar tako... moram videt in vprašat..
kadar dobimo kakšne zelo haterske komentarje, kadar so osebni, kadar se ponavljajo obračunavanja, kadar je kdo nenehno negativen nepovezano s temo, se morda urednik odloči, da onemogoči komentarje... to je sicer radikalen ukrep, ampak včasih forumaši pretiravajo; in nenazadnje smo mi odgovorni za kaj žaljivega, če vemo, pa pustimo objavljeno; to sicer pomeni, da je svoboda govora za pragmatičnostjo, kar je problem --- ampak kje kura in kje je jajce... zato vedno prosim za pamet in argumentirano razpravo...

je pa tako - moj forum, moja gostilna, moja pravila (ne "moj" kot moj -- ampak kot Finance in od kolegov urednikov in novinarjev)
tega tudi veliko Slovencev ne razume..

LPS

Strani: 1