Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 12.06.2019 14:36
[pobalin]
> [Mrnjafko]
> Pa jebela, a jaz, kot tehnik gobcam o tem, kako organizirati vrtce, osnovno šolstvo itd, itd?! Itak, da so tu gobcači glavni (zato pa je šolstvo v k...).

Gobcači in šolstvo, kure & jajca...? Mogoče ne konkretno ti, ampak tukaj je vedno veliko pametovanja domnevno pretežno tehničnih in poslovnih kadrov, ki smo najverjetneje velik del preživeli v socializmu, kako bi en-dva-tri spravili v red vzgojo in izobraževanje, zdravstvo, javno upravo in celo število 42. Taki pač smo. :-)

> Pa kaj je to plačan oglas ali kaj?

V zgornjem delu Delavskega doma je vse plačano, brezplačno je samo tu spodaj. :-)
Kot notorični hudičev advokat sem vesel, da so taki pamfleti objavljeni, da se lahko prepiramo o njih vsebini in genezi. Bolj bi nas moralo skrbeti tisto, kar sploh ni objavljeno ali pa je objavljeno samo polovično.
... čuj, so pa Financarji danes objavili en dober članek avto.finance.si/8949...ni-problem , pa pod njim razen nekaj "usual suspects" noben nič ne komentira, ker je plačljiv ...

P.S.: malo me srbijo prsti, da bi ugodil totemu forum.finance.si/?m=...745&single tvojemu uišful tinkingu in če bom zbral pogum - pri Gustlu in Črtu nikoli ne veš - ga bom nalimal, ker si ga tudi pobalini totega foruma zaslužijo prebrati ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2778998

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
... čuj, so pa Financarji danes objavili en dober članek avto.finance.si/8949...ni-problem , pa pod njim razen nekaj "usual suspects" noben nič ne komentira, ker je plačljiv ...
Zdaj so že komentarji. Očitno plačniki naročnine, niso 24/7 na preži, da bi komentirali komaj objavljene članke. :-)

Vesel sem, da se je oglasil tudi Gobim, ki je sicer ihtavo napovedal svoj odhod, zdaj pa hvali pisanje hišne furije. Upam, da si je premislil, ker mi je žal za vsakega forumaša z nekaj soli v glavi. Tudi ali še posebno če se ne strinjam z njim.
P.S.: malo me srbijo prsti, da bi ugodil totemu forum.finance.si/?m=...745&single tvojemu uišful tinkingu in če bom zbral pogum - pri Gustlu in Črtu nikoli ne veš - ga bom nalimal, ker si ga tudi pobalini totega foruma zaslužijo prebrati ...
Parafraziran nasvet je: praskaj se samo tam, kjer te srbi. Sicer pa bolj ignoriran/preganjan od najbolj ignoriranega/preganjanega že ne moreš biti. Še to: Gustl, Črt & co. so po mojem zviti in te bodo zdaj gotovo pustili pri miru, ko si napovedal dvojni razmislek ob skorajšnjem poteku naročnine. Pazi se pa potem, ko boš podaljšal za eno leto. :-P

Strani: 1