Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[FIN-466864]
> [vickibedi]
> > [FIN-311684]
> > > [bumag]
> > > Naslednji tel. bo definitivno Huawei :)
> >
> > Kaže, da bo tudi moj, kajti po teh napadih na Huawei sem prepričan, da so njihovi telefoni superiorni in se bo splačalo dati kakšen evro več ali manj (kdo ve) in namestiti nekaj aplikacij. Do te ameriške preganjavice niti pomislil nisem, da je Huawei tehnološko nekaj let pred vso konkurenco.
>
> Telefon breza aplikacij ni vreden skoraj nič; namreč če bi se res v celoti uresničile grožnje velikih korporacij in bi povsem zaprle namestitve svojih klientov na Huawejeve telefone, potem lahko s takšnim telefonom edino podpreš mizo, ki ima eno nogo krajšo od ostalih...;)

samo, da je made in usa/CHINA in daš 2500€ za fakin fon ..evo plin bomo kupovali skrekanga iz amerike, cena nepomembna, ker vsebuje atome demokracije....WTF
zdnijč sem gledal neko predstavitev za isuperduper monitor....monitor sitnica 6.000,00€ evriča
ampak to ni najhuje, bolj je jebeno je, ker za ta monitor samo NOISLEC stane 1000,00€.....


Lp
Zadihaj malo, človek.
Vedno je veljalo da za top quality daješ top zneske.
Akrapovič naprimer, kot slišim , je en velik audiofil. Za zvočne kable (od feršterkerja do zvočnikov) daje po 10.000 EUR. (potem si misli koliko stane šele feršterker :)

p.s.
človek po 50tem letu ne sliši več frekvenc od 15.000 HZ naprej :)