Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj leta 2019 hočem od svoje zavarovalnice?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[]

Vse to lahko preslikaš na medij, za katerega pišeš. Vsi bi radi vse zastonj, a ustvarjanje kvalitetne vsebine stane. Po moje Peter in ti to razumeta, vprašanje pa je, kako to uspeta razložit naročnikom.
Meni podjetniki in direktorji prihajajo na svetovanje, usedejo se za mizo, pustim jim cc. dve minuti, da v miru pregledajo cenik, ki je vedno na mizi...tu in tam se najde kakšen in reče, saj mi vendar ne boste računali teh 10 minut, saj bova le sedela in se malo pogovarjala, lahko pa greva na kavico, jaz častim, reče...Seveda bom računal, saj moj čas stane in v tem času ne morem nič drugega delati, kavico pustiva raje za drugič...Torej? Poskusil je, izstavim mu na podjetje račun manj kot bi lahko, saj strankam moraš vedno, prav vedno za njihov denar dati nekaj več. Nekateri bi radi zastonj svetovanje, drugi pogodbo po minimalni ceni, saj imate vse na računalniku mi večkrat rečejo, takšnih sem najbolj vesel in jim rečem, če je vse na računalniku, naj hiter gre v Big Bang, imajo v akciji računalnike po 300 evrov, kar je nekaj manj od moje pogodbe...Zelo malo kakovostnega je v poslovnem svetu zastonj, res pa je da podjetnikom ni za zameriti, posebej gradbincem, ki so vajeni pogajanj.
.