Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.908
Zadnja sprememba: najobj 30.05.2019 20:13
[gobim]
Poden od članka. Na pamet nabijanje brez kakršnegakoli realnega vpogleda ali pa, bojim se, namernih laži.

Da začnemo od začetka. Vestagarjeva naj bi zahtevala prodajo banke? Po mojih virih (ki so dejansko bili v kontaktu z Vestagerjevo) je Vestagerjev točno vedela, da nima nikakršne osnove za zahtevo po prodaji banke. Vendar naj bi odvrnila:

" Če se nihče od slovencev noče pogajati za NLB (kar je povsem drugače kot nam je trobila politika) , zakaj bi potem sama popustila od zahteve"

Banka je bila prodana ker je bilo nekomu v Sloveniji do tega, da se proda pod ceno, ne zato ker naj bi menda EU to tako besno zahtevala. Je pa ta "zahteva EU" prišla našim akterjem še kako prav za opravičevanje tega kako niso nič naredili za ohranjanje banke v slovenski lasti. Petra Sovdat, to sem doživel na lastne oči (in ušesa).

Križanič naj bi blokiral Quatar Holding? Gre za vrhunsko bedarijo in čisto laž Petre Sovdat. Kako vem ? Ker sem bil takrat, vsaj v drugi fazi te zgodbe zraven (ne tako kot Petra Sovdat, ki trosi neke nebuloze , ki jih je slišala od,...Boruta Jamnika morda? . Tistega, ki je od vsega začetka sodeloval v pogajanjih S Quatar Holding-om, poleg Matjaža Kovačiča). Resnica je, da si je Križanič izjemno prizadeval, da bi Quatar Holding (QH) vstopil v NKBM s 40 milijonskim hibridnim instrumentom. QH si ni nikoli prizadeval prevzeti NKBM, izrecno je iskal samo portfolijsko naložbo.

Adria je, po mojem mnenju in izkušnjah, izključna krivda zakulisnih manipulantov, med njimi predvsem tistega, ki je mogoče imel največji vpliv v Adrijji, tj. Borut Jamnik. Premalo je prostora tu, da bi lahko povedali vso zgodbo.

Kaže pa ta članek vso bedo Financ. Nabijanje, brez kakršnekoli resne raziskave ali občutka odgovornosti do bralcev. Nenazadnje brez kakršnegakoli samospoštovanja in profesionalnega ponosa. Pa se čudite, da naklada strmoglavlja? Meni je ta članek prebil poden. Finance adijo, komentatorjem na forumu pa še zadnji pozdrav.

Z Bogom!

Gobim
... čuj, Finance niso slovenski cajtng, ampak so švedski cajtng v slovenskem jeziku, tako da res ne vem, zakaj si se tako razburil, ker za ljubi kruhek Petra piše v interesu (švedskega) velekapitala in se ji očitno jebe za Slovenijo ... alzo, bilo bi res škoda, da se ji pustiš sprovocirat in nehaš pisat, ker je na totem forumu fajn prebrati nekaj iz prve roke od nekoga, ki je poleg sebe tudi za Slovenijo naredil nekaj koristnega, ker je omogočiti delo nekaj tisoč ljudem brez dvoma bolj koristno, kot pa na Financah lagati nekaj deset tisoč ljudem ...

P.S.: neresnica je nekaj, kar ne ustreza resnici, pa govorec tega ne ve, laž pa je nekaj, kar ne ustreza resnici, pa govorec to zelo dobro ve ...