Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[sopranos]
Danes je N26 že zadeva za katero je slišalo kar nekaj ljudi. Jutri zna biti to že povsem mainstream zadeva. In več kot boš imel znancev, prijateljev, ki bodo to imeli, več kot se bo o tem govorilo, prej jo boš hotel imeti tudi sam. Bodo pa slovenske banke ta trend migriranja na tuje rešitve vseeno zelo upočasnile, vsaj pri širši populaciji. Kar je pa po svoje tudi uspeh.
Obstaja se cist lepo isti efekt kot vedno, ko so se delali monopoli (IBM, microsoft, Google). Kompatibilnost. Jaz sem v.d. zene zrihtal N26 zato, da med nama transferji tecejo v sekundah, imava skupaj 10 zastonj dvigov na bankomatih, skratka ful bolj je ce imava oba N26 kot da se bom zajebaval kako in kdaj poslati iz N26 na NLB in njeno (posrano) aplikacijo. Ker res je taksna... bogpomagaj.

In dokler je zastonj, je itak no-brainer, in ce bi bil 1 EUR bi bila se vedno no-brainer, no pri 5 EUR/mesec in sedanji uporabi (vse poskusam peljati cez N26) bi zacel razmisljati ali me nategujejo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2776838

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.625
[bc123a]
>
In dokler je zastonj, je itak no-brainer, in ce bi bil 1 EUR bi bila se vedno no-brainer.
Uos, not so fast. Google "Mental Transaction Costs".

Strani: 1