1 min
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
1 min
Odškodninska odgovornost bank pri kibernetskih napadih in drugih neodobrenih plačilih
2 uri
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje 1
2 uri
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice 1
3 ure
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
3 ure
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
3 ure
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
4 ure
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
4 ure
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
4 ure
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
4 ure
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
6 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
9 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
9 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
15 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
15 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
16 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
17 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
17 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.625
[bc123a]
> [Gustl]
> > [bc123a]
> > > [Gustl]
> > > Ne vem, ampak bi rekel, da vec kot 95% folka uporablja domače banke.
> > >
> > > Tako da ce se dobro lotijo, lahko hitro trg dobijo.
> >
> > Dokler je N26 zastonj, ni nic treba zapirati pri domaci banki. Saj jaz imam racune na dveh slovenskih in na N26.
>
> Kaj je to N26?

Me zajebavas? :) Poskusas kaj demonstrirati? Daj direktno povej, jaz innuendotov ne razpoznavam. :)
Postavljam se v vlogo 95% populacije, do katerih imajo slovenske banke vzpostavljene kanale, da jim povedo za novo rešitev, ki jim bo olajšala življenje.

Ni važno, ali so na trgu že obstoječe, boljše in cenejše. Tu je igra penetracije. Zmagal bo tisti, ki se bo prvi namontiral na userjev telefon in bo njegov brand naliman na terminalu za fasngo plačat.

Zato pa pravim, da končni playerji so apple, google, facebook, amazon. Zato se mudi.

Torej ni pomembno, kaj je že na trgu, ampak kaj uspe pri "crossing the chasm".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2776820

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.625
Malo podobnih zadev s severa:

Švedska: www.getswish.se/

Norveška: www.vipps.no/ (delno v lasti Danske bank)

Danska: www.mobilepay.dk/about (tale je od Danske Bank, ne od vseh, ampak s hudo penetracijo)

Vse imajo zelo močno penetracijo v svojih državah. Vem, ker sprejemamo plačila prek tega (predvsem na Švedskem je sicer zelo močna Klarna: www.klarna.com/international/ , ni čist isto)

Tole pri nas, če prav razumem (vem samo to, kar sem danes prebral), je podobna zgodba. Torej dejansko se to hitreje naredi lokalno, še psoebej v vukojebinah, kamor še Google in Apple pay nista prišla in morajo startupi v London kaslc it narest, da lahko uporabljajo Google Wallet in podobno.

Tako da vsekakor ima tale FLIK al kaj že lepo možnost uspet. Kar seveda ne pomeni, da tudi bo.
bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
Postavljam se v vlogo 95% populacije, do katerih imajo slovenske banke vzpostavljene kanale, da jim povedo za novo rešitev, ki jim bo olajšala življenje.
Jah, to je bilo tako. Jaz sem moji ze zdavnaj pomagal registrirati se, ampak ni naredila avtentikacije dokler ni dobila od NLB dopisa "pozdravljeni, vas smo uvrstili v PREMIUM paket" in jo je v luft vrglo, ker tistih storitev sploh ne rabi. Sedaj bo sla na najbolj cheap paket in N26 za ostalo.

Strani: 1