Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[0430ABAKU]
Čisto prav je, da se enkrat že razblini mit, da so edino pooblaščeni servisi res pooblaščeni.
Jaz se s temi zadevami jajcam že več kot 10 let.
Pooblaščenci za moj avto so namreč eni navadni šarlatani. Nazadnje, ko mi je crknil dpf, so mi predlagali, da ga preprosto vržejo ven in se pač vozim brez.
Nekoč sem leta avto redno servisiral na pooblaščenem servisu in razen standardnega paketa (menjava olja , čiščenje ali menjava filtrov..) niso naredili nič. Rebrasti jermen počil, aspuh skoraj odpadel, zavore so tudi že skoraj nehale delovati, pa niso na rednem servisu nič opazili. Ja, predlagali pa so mi, da zamenjajo metlico zadnjega brisalca za 25 EUR :))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2776282

Strani: 1

najobj sporočil: 31.906
[vickibedi]
> [0430ABAKU]
> Čisto prav je, da se enkrat že razblini mit, da so edino pooblaščeni servisi res pooblaščeni.
> Jaz se s temi zadevami jajcam že več kot 10 let.
> Pooblaščenci za moj avto so namreč eni navadni šarlatani. Nazadnje, ko mi je crknil dpf, so mi predlagali, da ga preprosto vržejo ven in se pač vozim brez.
Nekoč sem leta avto redno servisiral na pooblaščenem servisu in razen standardnega paketa (menjava olja , čiščenje ali menjava filtrov..) niso naredili nič. Rebrasti jermen počil, aspuh skoraj odpadel, zavore so tudi že skoraj nehale delovati, pa niso na rednem servisu nič opazili. Ja, predlagali pa so mi, da zamenjajo metlico zadnjega brisalca za 25 EUR :))
... čuj, kaj si ti imel 30 letno garancijo, da si se ob razpadlem avtu še vedno bal, da je s servisiranjem na nepooblaščenem servisu ne bi izgubil ? ... khmm, samo vprašam ...

P.S.: dokler je garancija, je pač treba potrpeti, če brezveze nočeš imeti še večje pizdarije, kot je pokvarjen avto ...

Strani: 1