Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[shevchenko]
marsikatera firma bi povsem dobro delovala tudi izven ljubljane. seveda je sedaj bolj komot odpret zadevo v ljubljani, potem pa napolnit ceste z migranti. je relativno poceni to, ampak za druzbo pa nikakor ni poceni.
Lahko ti povem da nekatera podjetja izven LJ, ok ne malo iz LJ, ampak iz vukojebin celo razmisljajo, da bi odprla dolocene oddelke v LJ ali bliznji okolici (razvoj, raziskave, skratka dela ki so relativno bolje placana), ker ne dobijo dovolj ljudi ki bi se preselili ali vozili v rovte kjer imajo podjetje in proizvodnjo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2776120

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
Lahko ti povem da nekatera podjetja izven LJ, ok ne malo iz LJ, ampak iz vukojebin celo razmisljajo, da bi odprla dolocene oddelke v LJ ali bliznji okolici (razvoj, raziskave, skratka dela ki so relativno bolje placana), ker ne dobijo dovolj ljudi ki bi se preselili ali vozili v rovte kjer imajo podjetje in proizvodnjo.
razumem, pocnemo v firmi, kjer sem zaposlen, isto. ni pa to neka bajna zadeva, ker:
- imajo zaposleni v ljubljani visje stroske
- zaradi konkurence jim potem moras visati place
- komunikacija med oddelki je kakorkoli slabsa.

jaz recimo, bi se ob isti placi brez vecjega premisleka preselil v rovte, ce bi imel moznost, ker bi lahko tam vsaj kupil kaksno nepremicnino. samo jaz sem ze starejsa generacija, mladim pa ljubljana res veliko pomeni.

Strani: 1