Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 23.05.2019 19:01
Ko bodo hladilniki sami naročali živila
Dajte ne pisite bedarij. Hladilniki bi lahko ze sedaj narocali zivila preko 2G,3G, 4G ali pa domace WiFi povezave. Pa tega ne delajo, ker je zadeva prakticno nemogoca ali pa popopolnoma neprakticna. Tako kot samovozeci avti s katerimi vam nonstop perejo glavo, vi pa bedarije prenasate naprej.

Pa tudi 90% ostalih stvari o katerih govorite je neumnost. Pametne tovarne bodo povezane v svet lepo z opticnim kablom kot sedaj, ne pa preko brezzicne povezave, bogvasnimarad!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2776112

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.889
Lenka se seta, metla pometa. Lenka pred duri pec se zakuri. A kokoticek skoci v loncice. Lencica Lenka, kikiriki, sem ze pecenka, jest se mudi.
0513ANITO sporočil: 10.823
[bc123a]
> Ko bodo hladilniki sami naročali živila

Dajte ne pisite bedarij. Hladilniki bi lahko ze sedaj narocali zivila preko 2G,3G, 4G ali pa domace WiFi povezave. Pa tega ne delajo, ker je zadeva prakticno nemogoca ali pa popopolnoma neprakticna. Tako kot samovozeci avti s katerimi vam nonstop perejo glavo, vi pa bedarije prenasate naprej.

Pa tudi 90% ostalih stvari o katerih govorite je neumnost. Pametne tovarne bodo povezane v svet lepo z opticnim kablom kot sedaj, ne pa preko brezzicne povezave, bogvasnimarad!
No jaz se mal igram zanje čase s kitaskimi WIFI switchi, ki jih prižigaš ugašaš preko alpkacije na telefonu. Luštna stvar za igranje.

Me pa zamima, če kdo obvlada MQTT protokol za programiranje teh napravic. Meni kljub trudu še ni uspelo naložiti ustreznega SW za pisanje ukazov v MQTT. Vse je precej na expertnem nivoju in zaenkrat še ni uporabno za povprečnega uporabnika (mogoče je sicer, da je na mojem PC kaj v konfliktu, pa SW ne zato ne dela).ž
jutekszalec sporočil: 338
Jaz nikoli ne bom pustil, da mi hladilnik naroča živila. Niti da sam naročim po spletu. Ker tako bi mi vedno dali najslabši rok uporabnosti. Jaz pa stalno v trgovini izberem najboljšega. Če pa je meso staro, pa sploh ne kupim.

Strani: 1