Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

moon sporočil: 1.623
[FrRoSt]
> [kren]
> Jebeš to, da telefon verjetno kmalu ne bo več uporaben... važno, da je po znižani ceni.

Rok uporabe (ob skrbnem ravnanju) je dve leti, toliko nekako (povprečno) zdži zadeva, upoštevaje baterijo in tehnološko zanimivost, predno jo povozi čas.... Še moji (povprečni) čevlji imajo (veliko) daljšo življensko dobo...

Tako, da če ga kupiš sedaj, ob primernem popustu, ker je že tako bolj konkurenčen glede na ceno, ni problema...

Semo če nimaš kakšnega fetiša, nisi tehnološki snob ali zbiralec špicentehnologije....

Potem imač pač i-phone, i-pode in ostale zadeve. :D
No shit.. meni se zdi da je za tehno snobe in ljubitelje spitzentehnologije kaksen desktop z RTX 2080ti ali primerljiv prenosnik. Apple navlaka je samo za snobe, neuporabna in predraga krama (pozicija: dva I-pada se nekje valjata, pogleda jih nihce)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2775525

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[moon]
No shit.. meni se zdi da je za tehno snobe in ljubitelje spitzentehnologije kaksen desktop z RTX 2080ti ali primerljiv prenosnik. Apple navlaka je samo za snobe, neuporabna in predraga krama (pozicija: dva I-pada se nekje valjata, pogleda jih nihce)
To so že detajli! :) Za poznavalce! :D

Lahko imaš in nosiš Nike superge, čeprav sploh ne tečeš!

Gre samo za iz/raz/kazovanje (svojega) STATUSA (v družbi)! Morda nekako tako, kakor z avtomolili... npr. BMW

Strani: 1