Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
Zadnja sprememba: anon-207617 20.05.2019 14:49
[robi2107]

Nikakor ne pozabljam, da je Kitajska diktatura...
...
... Ali pa je židom in Amerom to dovoljeno, drugim pa ne?
Tvoj neprekosljiv obcutek za moralnost je tako arhetipsko slovenski, da bi veljalo sproziti kampanjo za zamenjavo kipa kricecega Borisa Kidrica v Ljubljani s tvojim. Prav mozno je, da bos zdaj s slovensko skromnostjo zanikal lastno velicino - ampak verjemi, res si zasluzis vsaj tako obelezje!

Ko me kdo vprasa kaki smo Slovenci, mi je ful zal da nimam pri roki tvojih prevedenih tekstov - so ogledalo slovenstva. Ce si napisal kako knjigo ali mnenjske komentarje v cajtngih, bi bil zelo hvalezen za napotilo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2775357

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 20.05.2019 15:24
[NemirniTujec]
> [robi2107]
>
> Nikakor ne pozabljam, da je Kitajska diktatura...
>...
>... Ali pa je židom in Amerom to dovoljeno, drugim pa ne?>
Ko me kdo vprasa kaki smo Slovenci, mi je ful zal da nimam pri roki tvojih prevedenih tekstov - so ogledalo slovenstva. Ce si napisal kako knjigo ali mnenjske komentarje v cajtngih, bi bil zelo hvalezen za napotilo.

Tvoj neprekosljiv obcutek za moralnost je tako arhetipsko slovenski, da bi veljalo sproziti kampanjo za zamenjavo kipa kricecega Borisa Kidrica v Ljubljani s tvojim. Prav mozno je, da bos zdaj s slovensko skromnostjo zanikal lastno velicino - ampak verjemi, res si zasluzis vsaj tako obelezje!

Ja? In kaj konkretno ti ni prav? In eni in drugi serjejo šibkejšim po glavi. Le da je takrat, ko to počnejo "ta pravi", to OK, ko to počnejo oni drugi, pa ne? Ali kako?

+ nič nisi povedal o sami stvari, temveč nakladaš nekaj povsem tretjega. O meni, konkretno. Beda. Svoje argumente usmeri proti mnenju, ne proti sogovorniku kot osebi.

Strani: 1