Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-304487 sporočil: 967
čas vnosa: 20.05.19 13:09
To mora biti bolj kaka revšna od hiške :)

Ta bolj fini kempi imajo v sezoni ceno dnevnega najema hiške (kontejnerja :)) 450 eur/dan. Za 10 dni reci in piši 4500 ojrčkov :) In ja, za 2019 so že zasedene :)))

Še enkrat, cena 450 eur je na dan :)

Verjemite, če ne bi bilo povpraševanja, jih niti postavljali ne bi. Sicer pa - ceniki finih kempov so itak javni, poglejte si jih, presenečeni boste, kako hude cene tuji turisti priznavajo Hrvaški destinaciji. Sploh fini Istri, kjer ameriške glumice po istrskih vaseh snemajo filme :)

Kror zna, zna. Hoteli so pa sicer že dolgo out, to pa ja vsi vemo...

Niso vsi v Evropi tako revni kot slovenceljni, pardon, kot cerkvene miške :)

Nič bit fovš hrvatom :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2775346

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
Zadnja sprememba: anon-207617 20.05.2019 15:07
[psm]
Ta bolj fini kempi imajo v sezoni ceno dnevnega najema hiške (kontejnerja :)) 450 eur/dan.
Kror zna, zna. Hoteli so pa sicer že dolgo out, to pa ja vsi vemo...
A ni bolj fajn v hotelu kot v hiski/kontejnerju? Sem bil parkrat v hiskah in seveda je vec placa, ampak ponavadi je to zero service - kuhas in pospravljas sam etc?


P.S.: Meni vrze za Dubrovnik v Juliju neskoncno ponudbe pod 200 na dan, tak da malo napihujes.

www.booking.com/Share-ymXqjek
bobek13 sporočil: 4.301
450€ na kontejner? kje to? na Losinju sem gledal in so kontejnerji za 200-250€ v top sezoni... za 450€ dobis v istri bajte za 10ljudi z bazenom...

lpA
anon-204390 sporočil: 13.528
[psm]
To mora biti bolj kaka revšna od hiške :)

Ta bolj fini kempi imajo v sezoni ceno dnevnega najema hiške (kontejnerja :)) 450 eur/dan. Za 10 dni reci in piši 4500 ojrčkov :) In ja, za 2019 so že zasedene :)))

Še enkrat, cena 450 eur je na dan :)

Verjemite, če ne bi bilo povpraševanja, jih niti postavljali ne bi. Sicer pa - ceniki finih kempov so itak javni, poglejte si jih, presenečeni boste, kako hude cene tuji turisti priznavajo Hrvaški destinaciji. Sploh fini Istri, kjer ameriške glumice po istrskih vaseh snemajo filme :)

Kror zna, zna. Hoteli so pa sicer že dolgo out, to pa ja vsi vemo...

Niso vsi v Evropi tako revni kot slovenceljni, pardon, kot cerkvene miške :)

Nič bit fovš hrvatom :)
Sem mislil, da se zezaš, ampak je res - v top sezoni tudi do 100 EUR/ osebo/dan.
www.sonchek.com/hote...YXEALw_wcB

Hrvaško morje bo za nas kmalu predrago, bo treba naredit en umetni otok, da se bomo lahko vsi revni slovenčki kopali v morju. ...

p.s.
A ni imel JJ nekoč eno tako idejo ? :):)

Strani: 1