Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116402 sporočil: 4.340
[rename]
Pa dajmo malo napovedovati:
- LMš. 1 sedež zaradi Šarca, če pa ga ne bo, ga pa ne bo zaradi Joveve :-P
- SD: 1 sedež, zagotovo Fajonova
- Levica 1 sedež (vprašanje, če bo to Tomičeva)
- Desus 1 sedež (Šoltes lahko reši Erjavca; če ne bo izvoljen, bo pa prevzel stranko)

- NSI: 1 sedež (Peterle zna prehiteti Novakovo, več kot enega sedeža pa NSI ne bo dobila).
- SDS+SLS: 3 sedeži (2 SDS, 1 SLS; zna pa presenetiti tudi Kangler).
Desnica zna dobiti enega poslanca manj, ker bomo nekateri volili za Dom, ki ima malo šans za vstop v parlament. Mene sicer boli ku**c, če ga izgubi, saj mi je dosti pomembnejše to, da se v Sloveniji formira še kakšna konservativna stranka, kot pa vprašanje kdo bo v Bruslju vlekel bajno plačo za nič. Seveda pa je tudi možno, da na levi kakšna od omenjenih strank ostane zunaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2775263

Strani: 1

tstih sporočil: 5.199
[usimoncic]
Desnica zna dobiti enega poslanca manj, ker bomo nekateri volili za Dom, ki ima malo šans za vstop v parlament. Mene sicer boli ku**c, če ga izgubi, saj mi je dosti pomembnejše to, da se v Sloveniji formira še kakšna konservativna stranka, kot pa vprašanje kdo bo v Bruslju vlekel bajno plačo za nič. Seveda pa je tudi možno, da na levi kakšna od omenjenih strank ostane zunaj.
To je trezen razmislek. Gre za oblikovanje nove alternative v Sloveniji, da postane polje legitimnega nekoliko manj medijsko protokolirano in lahko vsi na desni svobodneje dihajo.

Strani: 1