Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek ZDA prepolovile carine na uvoz jekla iz Turčije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
Zadnja sprememba: anon-204390 19.05.2019 18:12
[NemirniTujec]
> [vickibedi]
> > [NemirniTujec]
> > Poglej vse stiri grafe. Kot poskusam povedati - trgovsko neravnovesje je zgolj EN OD MNOGIH simptomov svabskega plenjenja evrope. Ne mores pa reci da ne obstaja.
> >
> > Zalosten clanek o sosednji italiji:
> >
> > www.thelocal.it/2016...ad-in-2015
> >
> > Vsako leto odide 100.000 mladih, vecinoma v severno evropo. Kljub visoki imigraciji africanov italija izgublja populacijo! Elite Nemcije in Britanije so seveda vesele letnega influxa vsaka cca 15.000 mladih izdelanih izobrazenih zdravih ljudi, medtem ko italiji ostajajo penzici in javnosektorasi.
> >
> > Ampak kaj cem - ce vsem tako ustreza, pa naj bo tako. Hrbet je ocitno bica vajen in zeljan.
>
> Vprašaj Hrvate, Hrvaška se bo na ta način prepolovila..
>
> Jeb*em jim m* , dobićemio mi taj Piranski zaljev kat tad :))

Jap, ne govori sploh. Hrvaski, Ukrajini, baltskim drzavam in delno tudi romuniji in bolgariji se je zgodila nacionalna katastrofa - najprej s komunizmom, potem pa za nagrado se s tranzicijo.

Meni je Italije toliko bolj skoda zato, ker ni parmilijonsko postsoc pleme, ampak se je 50 let znala it neodvisno, gospodarsko rastoco drzavo - s svojimi norostmi seveda, kdo pa jih nima - in ima svojo elito, zna naredit ferrarrija in najlepse cevlje in se marsikaj, in nasa najvecja soseda je, zato bo slovenija delila njeno usodo.

To kar so svabi z Evro primezem naredili Italiji je svinjarija epskih razseznosti. Prakticno izgubljeno desetletje, in izguba 10% delovne sile, zamenjane z Balotelliji ki ne znajo zoge brcnit. In zgodbe sploh se ni konec. Veliko vprasanje je, ali Salvinijevi nativisti imajo mozeg in dojemljivost, da drzavo izvijejo iz izkoriscevalskega svabskega primeza. Dvomim. Bog jim (in nam) pomagaj. God save the queen :-)
Italjanov mi pravzaprav sploh ni žal, naj bolj delajo :) :)

p.s.
Moja pra teta je dopustovala na Rabu ;)
www.youtube.com/watc...ksAHsB5okg