Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[FIN-311684]
> [MarijanMacek]

Točno, pejva na konkretno stvar. "Evropska sredstva: do konca leta 2018 smo porabili manj kot četrtino razpoložljivega denarja" so pisale Finance subvencije.finance.si/8943301 Torej, če bi denar porabili že prej bi imeli velike multiplikacijske učinke, denar bi ustvarjal denar, mi pa se tolažimo s Počivalškovim "Verjamem, da bomo sredstva počrpali v rokih". Zakaj jih že nismo počrpali?
Če si pazljivo prebral moje poste (predvidevam na podlagi tvoje zgodovine da to počneš silno redko) nisem nikjer oporekal deležu koriščenju sredstev iz kohezijskih skladov. Torej mi ne odgovarjaj na nezastavljeno vprašanje, temveč odgovori na zastavljeno vprašanje:

Samo splošno jamranje bolnika z javnosektoritisem, in nobenega odgovora na konkretne stvari:
1) 5G€ evropskega denarja (tvoja trditev), stranka SDS pravi da je to slovenski denar..., na >voljo okoli 3G€ kohezijskih skladov.
2) neučinkovitost JS,....
PS.: Pustimo vnemar 2), ker ne bova nikoli istega mnenja, z verniki (ali bolniki) se ne razpravlja) ker argumenti ne pomagajo, temveč kvečjemu škodijo.