Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[rename]
> [NemirniTujec]
> > [rename]
> > > [UriahHeep]
> > > Tega ministra bi moral Šarec takoj odstaviti. Brez dvoma je najbolj nesposoben minister za zdravstvo v zgodovini RS.
> > >
> > > Uriah Heep.
> >
> > Po mojem je pa Milojka še vedno nedosegljiva :-P
>
> Kaj zdaj ta znizan normativ sploh pomeni? Da je drzava podpisala, da bojo cakalne vrste daljse, ali da bo dohtarje zacela prej dodatno placevati ko bojo cez te "glavarinske kolicnike", what ever the fuck that is. Mene vseskupaj spominja na zivinorejo, tam smo govorili o tem "koliko glav ima ta ali oni". Pac kmetsko dete.

Ne vem.
Po mojem je to "okvir", ki bo zdravnikom (prej) prinesel večjo plačo.
V bistvu sem imel pred nekaj tedni prav, ko sem trdil, da je edino vprašanje, na koliko eurov vrednotijo svojo izgorelost.
Itak, mora biti tako. Jaz se samo sprasujem, a bi drzava lahko bla tok zleht da dohtarjem ne bi placala, in bi dobili cakalne vrste tudi v splosnih ordinacijah :-)

"Dobro jutro, jaz pa ze celo noc kozlam, a mi lahko pomagate?"

"Seveda gospod, tam vzemte listek pa prec ko boste na vrsti vas bo zdravnik pregledal."

"Kok je pa za pocakat priblizno?"

"Ah malenkost gospod, zdaj k smo ze Maja ni take guzve, v kakem tednu dni boste ze na vrsti... ... lahko pa uredite samoplacnisko seveda, ampak morte cez una vrata tam stopit, pa 50 evrov bo."

Pa to je v bistvu raj na zemlji.