Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Gre Trump nad Huawei?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-93129 sporočil: 2.117
[Glavni forum] Tema: Gre Trump nad Huawei?
[#2774698] 16.05.19 06:34
Odgovori   +    2
Potem me pa zanima kakšno nevarnost za varnost predstavlja Ameriška oprema, ki jo imamo mi. Očitno je nevarna, glede na to kako je proti Huaweijevi. On že ve zakaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2774698

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[Glavni forum] Tema: Gre Trump nad Huawei?
[#2774734] 16.05.19 10:49 · odgovor na: anon-93129 (#2774698)
Odgovori   +    1
[Mleben]
Potem me pa zanima kakšno nevarnost za varnost predstavlja Ameriška oprema, ki jo imamo mi. Očitno je nevarna, glede na to kako je proti Huaweijevi. On že ve zakaj.
Ameriška elektronska oprema nam ni nevarna, tako kot nam niso nevarne njihove atomske bombe, ker smo zavezniki.
Mislim, ker jih poslušamo in ubogamo.

Smo pridni kot v časih Avstro-Ogrske, da nas niti posebej kontrolirati ni treba.
Tu in tam kdo preveč prešerno o mladoletnih češpljah piše, pa kak cankar kakšno božjo pravico za krivico zamenja, ampak sicer pa je mir in se dela za nemške gospodarje.

Nemški gospodarji pa so se po dveh lekcijah naučili, kje jim je mesto globalno in delajo, kar so njim in Japončkom Američani določili - najbolj natančne in zafrknjene tehnične zadeve, da je ves njihov intelektualni potencial lepo s podrobnostmi okupiran in ne vidijo milijard, ki jih Američani vmes služijo, brez da bi sploh delali.

Tako da je bil svet urejen, sedaj pa so se neki Kitajci prešteli in dvigujejo glave in bi bili hkrati Nemci in Američani. Pa o nekih Angležih so brali v zgodovinskih knjigah, pa jim je bilo tudi všeč.

To pa ne gre, pa magari bomo na koncu ostali brez pametnih telefonov.

Strani: 1