Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.307
Hm.. Pero...

Ti si tako navdušen nad ZDA in njihovim sistemom... Najboljši vseh svetov. Tako navdušen, da bom še, jebela cesta, jaz postal navdušen.

Ampak..

Zaupaj nam neukim podalpskim ovcam... How come you don't live there? Racionalni ljudje, kamor menda spadaš, v svojih sferah bivanja upoštevajo cost-benefit. Kako to da še nisi tam, in se ne oglašaš iz prve roke? Misli sodeč po tvojih pisanjih si itak v totalni vukojebini kjer medvedi pošto nosijo.

How come?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2774501

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Zadnja sprememba: PyotrNovak 15.05.2019 12:46
MEA CULPA, MEA MAXIMA CULPA.

Domneval sem da bomo delavni v 15 - 20 letih prevladali, leta pa so tekla. Zal.
Zmagali ste vi, na VASO nesreco. Pripravite se na mrzlo, bolano in vitko starost.

Lahko pa se vedno delam in hodim tja.
Ko ti kupec ponudi letalsko karto in hotel, za nov projekt, ves da nekaj znas.
Ko pa pogledas placane racune, dobis pa permanenten nasmeh.

Pa veliko varnosti ob visokih davkih.

In odlicnih politikih: pri nas pa na 3-4 mestu????
www.24ur.com/novice/...od-28.html

Glede "zastonj" zdravstva pa priporocam, glede na Kranjske izusnje, nakup boksarskih rokavic.
najobj sporočil: 31.920
[Endimion]
Hm.. Pero...

Ti si tako navdušen nad ZDA in njihovim sistemom... Najboljši vseh svetov. Tako navdušen, da bom še, jebela cesta, jaz postal navdušen.

Ampak..

Zaupaj nam neukim podalpskim ovcam... How come you don't live there? Racionalni ljudje, kamor menda spadaš, v svojih sferah bivanja upoštevajo cost-benefit. Kako to da še nisi tam, in se ne oglašaš iz prve roke? Misli sodeč po tvojih pisanjih si itak v totalni vukojebini kjer medvedi pošto nosijo.

How come?
... čuj, jaz sicer nisem tako talentiran kot PyotrNovak, nikoli pa nisem šel nikamor, ker je v občasnih trenutkih slabosti v mlajših letih moja "cost-benefit" analiza vedno pokazala, da v tujini "cost" pride takoj in je ziher, "benefit" pa je oddaljen in ne glih najbolj ziher ... evo, in ker je meni tudi bolj skromna "cona udobja" udobnejša za prekratko življenje slehernika, da bi ga mogoče za nekaj več v žepu potrošil v tujini, ga niti ne nujno z manj v žepu in bolj "na izi" trošim doma ...

Strani: 1