Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Gustl]
> [crt]
> > Kako bi se orientirali v tujini? Bi uporabili fizični zemljevid in čez palec ocenili, katera pot je daljša?
>
> na fizicnih avtokartah so ponavadi med drugim razvidne razdalje. just saying :)

Ti šofer nimaš prava glasanja :)

In tudi bc-jev argument garmin je brezveze, ker vemo, koliko folka je to uporabljalo.

Penetracijo navigacije je naredil Google in to nam je res močno olajšalo življenje (bo, malo smo tudi bolj glupi zato, ampak saj kalkulator je isti problem).

Pri meni je Google Maps redno najbolj uporabljen app.

Res se pa doma na njivi tudi jaz ne izgubim :)
Google je spravil navigacijo "zastonj" na smartphone in za to kapo dol. Sicer pa bi uporabljali pac kaj drugega, kdor ima za avto ima menda tudi za garmin/tomtom itd.

Seveda so googlemaps odlicni - niso pa nepogresljivi ali sploh monumentalni, ce ne bi bilo googlemaps, bi obstajali pac applemaps (mislim da to celo je), ali pa windowsmaps, ali pa garminmaps.

Sam se vedno uporabljam dedicated navigacijo v avtu, raje kot da telefon sraufam na tiste nesrecne kitajske holderje. Imam veliko klicev, pa tudi redundanca pase ce ena stvar crkne jaz pa sem nekje sred londonskega balochistana.

Dalec je od cudovite uporabnosti googlemaps, pa do tega da se "ljudje ne znajdemo brez facebooka".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2774299

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
Jaz vec kot 50% navigacije uporabljam brez avta. Verjetno 75%.

Garmin ni blizu substituta Google Maps, kjer izvem ali moram na pločniku levo ali desno, na kateri bus in kdaj, je do piva se dalec ali ne in ali je sploh odprto ter kaj imajo dobrega za pojest ob pivu.

Naročim lahko Uber, vidim, kateri hotel imam rezerviran in kdaj moram jutri zjutraj predvidoma na pot za ujeti letalo.

Google Maps je single most useful app, kar se mene tice.

Again, večino casa se premikam, nisem na njivi/ v pisarni.

Strani: 1