Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[crt]
> Kako bi se orientirali v tujini? Bi uporabili fizični zemljevid in čez palec ocenili, katera pot je daljša?

na fizicnih avtokartah so ponavadi med drugim razvidne razdalje. just saying :)
Ti šofer nimaš prava glasanja :)

In tudi bc-jev argument garmin je brezveze, ker vemo, koliko folka je to uporabljalo.

Penetracijo navigacije je naredil Google in to nam je res močno olajšalo življenje (bo, malo smo tudi bolj glupi zato, ampak saj kalkulator je isti problem).

Pri meni je Google Maps redno najbolj uporabljen app.

Res se pa doma na njivi tudi jaz ne izgubim :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2774282

Strani: 1

crt sporočil: 27.179
[Gustl]
> [crt]
> > Kako bi se orientirali v tujini? Bi uporabili fizični zemljevid in čez palec ocenili, katera pot je daljša?
>
> na fizicnih avtokartah so ponavadi med drugim razvidne razdalje. just saying :)

Ti šofer nimaš prava glasanja :)
saj od tod je to... ker ne vozim, sem jaz tisti, ki gleda karto :)
anon-207617 sporočil: 6.899
[Gustl]
> [crt]
> > Kako bi se orientirali v tujini? Bi uporabili fizični zemljevid in čez palec ocenili, katera pot je daljša?
>
> na fizicnih avtokartah so ponavadi med drugim razvidne razdalje. just saying :)

Ti šofer nimaš prava glasanja :)

In tudi bc-jev argument garmin je brezveze, ker vemo, koliko folka je to uporabljalo.

Penetracijo navigacije je naredil Google in to nam je res močno olajšalo življenje (bo, malo smo tudi bolj glupi zato, ampak saj kalkulator je isti problem).

Pri meni je Google Maps redno najbolj uporabljen app.

Res se pa doma na njivi tudi jaz ne izgubim :)
Google je spravil navigacijo "zastonj" na smartphone in za to kapo dol. Sicer pa bi uporabljali pac kaj drugega, kdor ima za avto ima menda tudi za garmin/tomtom itd.

Seveda so googlemaps odlicni - niso pa nepogresljivi ali sploh monumentalni, ce ne bi bilo googlemaps, bi obstajali pac applemaps (mislim da to celo je), ali pa windowsmaps, ali pa garminmaps.

Sam se vedno uporabljam dedicated navigacijo v avtu, raje kot da telefon sraufam na tiste nesrecne kitajske holderje. Imam veliko klicev, pa tudi redundanca pase ce ena stvar crkne jaz pa sem nekje sred londonskega balochistana.

Dalec je od cudovite uporabnosti googlemaps, pa do tega da se "ljudje ne znajdemo brez facebooka".
anon-204390 sporočil: 13.528
[Gustl]
> [crt]
> > Kako bi se orientirali v tujini? Bi uporabili fizični zemljevid in čez palec ocenili, katera pot je daljša?
>
> na fizicnih avtokartah so ponavadi med drugim razvidne razdalje. just saying :)

Ti šofer nimaš prava glasanja :)

In tudi bc-jev argument garmin je brezveze, ker vemo, koliko folka je to uporabljalo.

Penetracijo navigacije je naredil Google in to nam je res močno olajšalo življenje (bo, malo smo tudi bolj glupi zato, ampak saj kalkulator je isti problem).

Pri meni je Google Maps redno najbolj uporabljen app.

Res se pa doma na njivi tudi jaz ne izgubim :)
Uporabljamo oboje, ko je prava cestna bitka je dobro imeti več železij v ognju :) Za mene ga še vedno ni čez Garmina, je pa res, da je to bolj čustvene narave :)
Za premikanje po mestu pa seveda Google.
bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
> [crt]
> > Kako bi se orientirali v tujini? Bi uporabili fizični zemljevid in čez palec ocenili, katera pot je daljša?
>
> na fizicnih avtokartah so ponavadi med drugim razvidne razdalje. just saying :)

Ti šofer nimaš prava glasanja :)

In tudi bc-jev argument garmin je brezveze, ker vemo, koliko folka je to uporabljalo.
vsi ki so imeli po tem potrebo, dokler ni postal recimo prenos podatkov dovolj poceni, in roaming znotraj EU dovolj poceni. Ljudje za drzave izven EU rutinsko vzamejo garmina ali pa katerega od nestevilnih klonov, da ne trosijo prenosa podatkov. Ce bi EU ne uredila roaminga, bi bil google maps precej manj uporabljan.

Strani: 1