Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 13.05.2019 15:32
[]
Še enkrat na glas povem tisto, kar bo predmet debate kasneje.

Do 60 km/h hitrosti vseh vozil na cesti bodo avtopiloti ok (varnost vozil je pri trkih pri tej hitrosti ok in bo le še boljša), pri vožnji nad to hitrostjo pa bo moral prevzeti delno ali celotno upravljanje voznik, saj gre za vožnjo, ki v primeru napak v delovanju avtopilota hitro pripelje do hudega ali najhujšega.

Jaz osebno bi krmilo od avtopilota prevzel že ob 51 km/h, torej ko greš iz strnjenega naselja ven.
... čuj, dokler ne bodo VSI avtomobili v prometu imeli avtopilota, ki bodo v VSEH situacijah v prometu reagirali enako, se jaz avtopilotu istočasno poleg "navadnih" voznikov ne bi pustil voziti niti z 10 km/h, ker tudi če mogoče to ni nevarno za mene, pa je "nevarno" za avto ...

P.S.: robot v prometu NIKOLI ne bo reagiral enako kot človek, pa lahko razna tesla na oni strani velike luže in na totem forumu sanjajo, kar hočejo ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2774222

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Digitalne kamere ne bodo NIKOLI boljse od filma. Moj pogovor s fotografom cca 15 let nazaj.

AI ne bo NIKOLI vozil bolje kot clovek.
Ze DANES verjetno vozi bolje kot vecina 75 letnikov, najkasneje pa cez 3-5 let.
Zadnjc je takle ata, zapeljal z rampe na avtocesto pred sleper s kaksnimi 60km/h. Sem vozil za njim pa sem samo gledal kam se bom umaknil, sleper pa na levo pred drug hitrejsi osebni avto. Pol sekunde do STALE!

Seveda ti itak ves da avti nikoli ne bod vozili sami. SURE. ;)))
PyotrNovak sporočil: 5.775
Digitalne kamere ne bodo NIKOLI boljse od filma. Moj pogovor s fotografom cca 15 let nazaj.

AI ne bo NIKOLI vozil bolje kot clovek.
Ze DANES verjetno vozi bolje kot vecina 75 letnikov, najkasneje pa cez 3-5 let.
Zadnjc je takle ata, zapeljal z rampe na avtocesto pred sleper s kaksnimi 60km/h. Sem vozil za njim pa sem samo gledal kam se bom umaknil, sleper pa na levo pred drug hitrejsi osebni avto. Pol sekunde do STALE!

Seveda ti itak ves da avti nikoli ne bod vozili sami. SURE. Tako za vse ostalo.. ;)))
nimasmisla sporočil: 68
P.S.: robot v prometu NIKOLI ne bo reagiral enako kot človek, pa lahko razna tesla na oni strani velike luže in na totem forumu sanjajo, kar hočejo ...
Stroj najverjetneje ne bo mogoče nikoli, ampak res nikoli, programirati tako, da bi lahko razvil t.i. šesti čut.

Strani: 1