27 min
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje
57 min
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice
2 uri
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
2 uri
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
2 uri
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
2 uri
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
3 ure
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
3 ure
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
3 ure
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
5 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
8 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
8 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
14 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
14 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
15 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
16 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
16 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4
17 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
18 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[#2773560] 09.05.19 12:04
Odgovori   +    10
Po zgledu Kemisa bodo vsi vse lepo skurili?

To je to, če ne pošlješ na začetku nekoga v zapor.
najobj sporočil: 31.867
[#2773564] 09.05.19 12:31 · odgovor na: anon-154083 (#2773560)
Odgovori   +    3
[jani1974]
Po zgledu Kemisa bodo vsi vse lepo skurili?

To je to, če ne pošlješ na začetku nekoga v zapor.
... ja, ampak požar v Kemisu je bila nesreča, to pa je garantirano podtaknjeno, ker samo kompletni kreten lahko verjame, da se taki požari dogajajo skoraj vsaki dan, sploh ker zadnje cajte vsaki dan dežuje ...

P.S.: glede na moč "okoljevarstvene" mafije oe.finance.si/894776...ri-in-Savi v razmerju do vitalnih državnih projektov, se sploh ne čudim, da se nobenemu od požigalcev nič ne zgodi ...
sirota sporočil: 1.047
[#2773570] 09.05.19 13:21 · odgovor na: najobj (#2773564)
Odgovori   +    5
Tele "nesreče" spominjajo na stare italjanske mafijske načine recikliranja odpadkov!
skopusnik sporočil: 1.052
[#2773581] 09.05.19 13:59 · odgovor na: najobj (#2773564)
Odgovori   +    0
Jaz imma bolj na sumu, da so skurili ekologi, da bodo imeli razlog pizdenja čez ta center.
pobalin sporočil: 14.456
[#2773593] 09.05.19 14:24
Odgovori   +    1
Direktor Publicusa Slavko Hrženjak
Publikusa!!! To je tista belosvetska smetarska firma, ki se ji absolutno nepričakovani požari dogajajo tudi pod Mežaklo.
pobalin sporočil: 14.456
[#2773602] 09.05.19 14:48 · odgovor na: najobj (#2773564)
Odgovori   +    2
[najobj]
... ja, ampak požar v Kemisu je bila nesreča, to pa je garantirano podtaknjeno,
Mogoče. dejstvo pa je, da tako od Kemisa kot od Publikusa oz. familije Hrženjak kapitalsko-poslovne povezave vodijo k šaleški tovarni gospodinjskih aparatov Gorenje. Bobinac glavni deželni smetar itn!
erar.si/prejemnik/12...anovitelji
ker samo kompletni kreten lahko verjame, da se taki požari dogajajo skoraj vsaki dan, sploh ker zadnje cajte vsaki dan dežuje ...
Samo kompletni kreteni se pustijo zvleči v situacijo, da postanejo talec smetarske mafije. Ker so proti sežiganju smeti doma, izgubljajo energent in debelo plačujejo transport in sežig v tujini. Ko se pa tam zabaše, pa nihče ne more mafiji nadeti vajeti, ker bi se v takem boju zadušili v smeteh. Če bi imeli urejeno sežiganje v primernih obratih s primerno filtracijo dima, bi razni Hrženjaki in Salomoni izgubili vsaj pol svoje moči.
P.S.: glede na moč "okoljevarstvene" mafije oe.finance.si/894776...ri-in-Savi v razmerju do vitalnih državnih projektov, se sploh ne čudim, da se nobenemu od požigalcev nič ne zgodi ...
Glede na moč energetske mafije in na njene lobistično-propagandne prijeme težko eko-teroristom zamerim, če se obnašajo podobno kompradorsko kot njihovi pandani energo-politične smeri. Z energo-kompradorji sem v precej tesni simbiozi (oni meni štrom, jaz njim denar), z ekoisti pa niti ne, ker ne ribolovim, ne ribomotrim in ne riboučim. Ribe samo kupim, spečem in pojem. :-)
najobj sporočil: 31.867
[#2773661] 09.05.19 18:57 · odgovor na: pobalin (#2773602)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 09.05.2019 19:06
[pobalin]
> [najobj]
> ... ja, ampak požar v Kemisu je bila nesreča, to pa je garantirano podtaknjeno,

Mogoče. dejstvo pa je, da tako od Kemisa kot od Publikusa oz. familije Hrženjak kapitalsko-poslovne povezave vodijo k šaleški tovarni gospodinjskih aparatov Gorenje. Bobinac glavni deželni smetar itn!
erar.si/prejemnik/12...anovitelji

> ker samo kompletni kreten lahko verjame, da se taki požari dogajajo skoraj vsaki dan, sploh ker zadnje cajte vsaki dan dežuje ...

Samo kompletni kreteni se pustijo zvleči v situacijo, da postanejo talec smetarske mafije. Ker so proti sežiganju smeti doma, izgubljajo energent in debelo plačujejo transport in sežig v tujini. Ko se pa tam zabaše, pa nihče ne more mafiji nadeti vajeti, ker bi se v takem boju zadušili v smeteh. Če bi imeli urejeno sežiganje v primernih obratih s primerno filtracijo dima, bi razni Hrženjaki in Salomoni izgubili vsaj pol svoje moči.

> P.S.: glede na moč "okoljevarstvene" mafije oe.finance.si/894776...ri-in-Savi v razmerju do vitalnih državnih projektov, se sploh ne čudim, da se nobenemu od požigalcev nič ne zgodi ...

Glede na moč energetske mafije in na njene lobistično-propagandne prijeme težko eko-teroristom zamerim, če se obnašajo podobno kompradorsko kot njihovi pandani energo-politične smeri. Z energo-kompradorji sem v precej tesni simbiozi (oni meni štrom, jaz njim denar), z ekoisti pa niti ne, ker ne ribolovim, ne ribomotrim in ne riboučim. Ribe samo kupim, spečem in pojem. :-)
... čuj, sicer (ne) bo policija ugotovila, zakaj v letošnji nenavadno deževni pomladi takorekoč tedensko prihaja do (samo)vžigov odpadkov po celi Sloveniji, ampak ne glede na (ne)ugotovitve policije poleg množice "okoljevarstvenih" NIMBY civilnih iniciativ suportiranimi z raznimi "poklicnimi" marinčki, jaz bolj težko verjamem, da so v omenjeni smetarski mafiji z glavnim deželnim smetarjem na čelu taki kreteni, da bi se z namernimi (= v aktualni psihozi ne skrbeti za požarno varnost) požigi nabranih smeti kar sami odpovedali super donosnemu in perspektivnemu poslu ...

P.S.: ko smo glih pri ogroženih civilnih iniciativah in kretenih, a si lahko misliš, kakšen kreten moraš biti, da verjameš zgodbi nova24tv.si/slovenij...gov-odziv/ , da so po prestopu meje s Hrvaško štirje ilegalni migranti iz čistega mira ugrabili 79-letnega Mirka Moravca iz Malega Nerajca v Beli krajini, ga zvezali in strpali v prtljažni prostor njegovega avtomobila ter se - očitno jim je bilo samim na potovanju čez Slovenijo dolgčas - z njim zvezanim v prtljažniku kot odlični poznavalci zemljepisa Slovenije po stranskih cestah iz zakotne Bele krajine preko Starega trga ob Kolpi, Kočevja, Ribnice in Bloške planote - jaz poti čez tako vukojebino ne bi našel niti slučajno - odpeljali proti Italiji in približno 7 kilometrov pred mejo z Italijo avtomobil ustavili, se preoblekli - v Italiji so vsi ilegalni migranti lepo oblečeni - ugrabljenega Mirka izpustili, sami pa mirno odkorakali čez mejo v Italijo ... aja, da ne bo pomote, ko sem po radiu slišal šokantno novico, sem pogledal k prvim v službi resnice na Nova24TV, da sem se prepričal, kje je šokantna novica nastala ...
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2773667] 09.05.19 19:20 · odgovor na: najobj (#2773564)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [jani1974]
> Po zgledu Kemisa bodo vsi vse lepo skurili?
>
> To je to, če ne pošlješ na začetku nekoga v zapor.

... ja, ampak požar v Kemisu je bila nesreča...
Malo morgen.
Ob taki protipožarni varnosti in ob takih posledicah malomarnosti bi moral direktor leteti skozi okno, ne skozi vrata.
Pa je še zmeraj tam v službi.
Pomeni, da so bili lastniki z njegovo inventivno predelavo odpadkov zadovoljni.
Oziroma da je delal po njihovih navodilih.
pobalin sporočil: 14.456
[#2773795] 10.05.19 11:34 · odgovor na: najobj (#2773661)
Odgovori   +    0
[najobj]
bolj težko verjamem, da so v omenjeni smetarski mafiji z glavnim deželnim smetarjem na čelu taki kreteni, da bi se z namernimi (= v aktualni psihozi ne skrbeti za požarno varnost) požigi nabranih smeti kar sami odpovedali super donosnemu in perspektivnemu poslu ...
Ker močno verjamem v motivacijo, bi vprašal, kaj je v danem trenutku stroškovno bolj učinkovito - plačilo legalnega odvoza/izvoza/sežiga ali srednje velik požar. Paše, kaj, kako in po čem je zavarovano. Potem bi lahko debatirala naprej. Sicer pa nisem imel vtisa, da bi bila letošnja pomlad (v ljubljanski kotlini) posebno mokra, prej nasprotno, z zimo vred.
a si lahko misliš, kakšen kreten moraš biti, da verjameš zgodbi, da so po prestopu meje s Hrvaško štirje ilegalni migranti iz čistega mira ugrabili 79-letnega Mirka Moravca iz Malega Nerajca v Beli krajini, ga zvezali in strpali v prtljažni prostor njegovega avtomobila ter se - očitno jim je bilo samim na potovanju čez Slovenijo dolgčas - z njim zvezanim v prtljažniku kot odlični poznavalci zemljepisa Slovenije po stranskih cestah iz zakotne Bele krajine preko Starega trga ob Kolpi, Kočevja, Ribnice in Bloške planote - jaz poti čez tako vukojebino ne bi našel niti slučajno - odpeljali proti Italiji in približno 7 kilometrov pred mejo z Italijo avtomobil ustavili, se preoblekli - v Italiji so vsi ilegalni migranti lepo oblečeni - ugrabljenega Mirka izpustili, sami pa mirno odkorakali čez mejo v Italijo ...
To ljudsko pripovedko sem opazil na Siolu, kjer operira nekaj nova24-ovskih džirnalistov, in spet resignirano ugotovil, kako usran je kurantni cajtgajst in kako potencirano se odraža ravno v džirnalizmu. Siol je linknil nek video, v katerem domnevna hči domnevnega ugrabljenca pripoveduje, da naj bi imel oče v gosteh v vinogradu dva "arheologa", ki sta potem iz zgodbe izhlapela kot šmarnica iz zidanice.

Moja Dežela smo ljudje in ko opazujem te ljudi, me pogosto prime, da bi spet in spet bral Čudež na vasi Vladimirja Bartola.
najobj sporočil: 31.867
[#2773809] 10.05.19 13:02 · odgovor na: pobalin (#2773795)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 10.05.2019 13:06
[pobalin]
> [najobj]
> bolj težko verjamem, da so v omenjeni smetarski mafiji z glavnim deželnim smetarjem na čelu taki kreteni, da bi se z namernimi (= v aktualni psihozi ne skrbeti za požarno varnost) požigi nabranih smeti kar sami odpovedali super donosnemu in perspektivnemu poslu ...

Ker močno verjamem v motivacijo, bi vprašal, kaj je v danem trenutku stroškovno bolj učinkovito - plačilo legalnega odvoza/izvoza/sežiga ali srednje velik požar. Paše, kaj, kako in po čem je zavarovano. Potem bi lahko debatirala naprej. Sicer pa nisem imel vtisa, da bi bila letošnja pomlad (v ljubljanski kotlini) posebno mokra, prej nasprotno, z zimo vred.
... ja, ampak če je tvoj poslovni model kasirati zavarovalnino, se ti lahko hitro zgodi, da ne boš imel kaj zavarovati, ker te bodo lokalci upravičeno zabrisali skozi zaprta vrata ...
> a si lahko misliš, kakšen kreten moraš biti, da verjameš zgodbi, da so po prestopu meje s Hrvaško štirje ilegalni migranti iz čistega mira ugrabili 79-letnega Mirka Moravca iz Malega Nerajca v Beli krajini, ga zvezali in strpali v prtljažni prostor njegovega avtomobila ter se - očitno jim je bilo samim na potovanju čez Slovenijo dolgčas - z njim zvezanim v prtljažniku kot odlični poznavalci zemljepisa Slovenije po stranskih cestah iz zakotne Bele krajine preko Starega trga ob Kolpi, Kočevja, Ribnice in Bloške planote - jaz poti čez tako vukojebino ne bi našel niti slučajno - odpeljali proti Italiji in približno 7 kilometrov pred mejo z Italijo avtomobil ustavili, se preoblekli - v Italiji so vsi ilegalni migranti lepo oblečeni - ugrabljenega Mirka izpustili, sami pa mirno odkorakali čez mejo v Italijo ...
To ljudsko pripovedko sem opazil na Siolu, kjer operira nekaj nova24-ovskih džirnalistov, in spet resignirano ugotovil, kako usran je kurantni cajtgajst in kako potencirano se odraža ravno v džirnalizmu. Siol je linknil nek video, v katerem domnevna hči domnevnega ugrabljenca pripoveduje, da naj bi imel oče v gosteh v vinogradu dva "arheologa", ki sta potem iz zgodbe izhlapela kot šmarnica iz zidanice.

Moja Dežela smo ljudje in ko opazujem te ljudi, me pogosto prime, da bi spet in spet bral Čudež na vasi Vladimirja Bartola.
... OK, do preveč bujne domišljije nekoliko starejšega občana ne smem biti preveč strog, ker bi bil jaz zelo zadovoljen, če bi pri osemdesetih zgledal tako dobro kot on, kljub temu pa ne morem pozabit, da je možakar pozabil, da je najprej povedal, da so mu ilegalni migranti zvezali roke na hrbtu in ga vrgli v prtljažnik, potem pa je tukaj www.24ur.com/novice/...bitev.html pokazal, da je v prtljažniku 6 ur - bez da sere, bez da piša - ležal z zvezanimi rokami na trebuhu, medtem ko so ga odlični poznavalci zemljepisa Slovenije po stranskih cestah iz zakotne Bele krajine najprej preko Starega trga ob Kolpi, Kočevja, Ribnice in Bloške planote peljali na izlet v Italijo ... khmm, in ko so si potem očitno 4d.rtvslo.si/arhiv/o.../174613964 premislili (od 7:08 naprej), se vrnili in z običajnim osebnim avtomobilom po brezpotjih južnega roba edinega evropskega pragozda - razen preko nikjer omenjene Reke drugih cest tam ni - preko Hrvaške pri Ilirski Bistrici prišli spet v Slovenijo in nadaljevali pot v Italijo ...

P.S.: ne morem verjet, da vsi silni slovenski novinarji ne pogledajo, kaj so sami napisali in posneli, če že pozabim, da so tudi policaji tako butasti ali slepi ... khmm, ali pa si noben policaj ne upa javno podvomit v resničnost noro nesmiselne zgodbe 80-letnega možakarja, ker bi ga Janšatovi neodomobranci z Grimsom na čelu živega odrli ...
najobj sporočil: 31.867
[#2773813] 10.05.19 13:13 · odgovor na: anon-154083 (#2773667)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 10.05.2019 13:15
[jani1974]
> [najobj]
> > [jani1974]
> > Po zgledu Kemisa bodo vsi vse lepo skurili?
> >
> > To je to, če ne pošlješ na začetku nekoga v zapor.
> ... ja, ampak požar v Kemisu je bila nesreča...
Malo morgen.
Ob taki protipožarni varnosti in ob takih posledicah malomarnosti bi moral direktor leteti skozi okno, ne skozi vrata.
Pa je še zmeraj tam v službi.
Pomeni, da so bili lastniki z njegovo inventivno predelavo odpadkov zadovoljni.
Oziroma da je delal po njihovih navodilih.
... ja, ampak to pomeni, da bi direktor moral biti v čuzi, ne pomeni pa, da požar v Kemisu ni bila nesreča ... khmm, ker da bi na komando lastnikov Kemis zakurili kar sami, je malo premočna tudi za toti forum, sploh ker ga lahko zakurijo samo enkrat na nekaj let, potem pa morajo s svojo "inventivno" predelavo odpadkov - tudi če bi jih Vrhničani mirno gledali - spet nekaj let počakat, da obnovijo svoje "poslovno" pogorišče ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2773822] 10.05.19 13:30 · odgovor na: najobj (#2773809)
Odgovori   +    0
[najobj]
P.S.: ne morem verjet, da vsi silni slovenski novinarji ne pogledajo, kaj so sami napisali in posneli
Kar verjemi. Cajtgajst. Hvala za linka. Zdaj vem tudi, da se pri 24ur ne morejo odločiti ali je bil v vinogradu ali sadovnjaku. In vem, zakaj tako redko gledam TV. Nikdar nisem bil prav bister, zdaj me pa pisani mediji, pobalinske razvade in starost poneumljajo čisto dovolj, da za to ne rabim še TV.

Strani: 1