Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 09.05.2019 19:06
[pobalin]
> [najobj]
> ... ja, ampak požar v Kemisu je bila nesreča, to pa je garantirano podtaknjeno,

Mogoče. dejstvo pa je, da tako od Kemisa kot od Publikusa oz. familije Hrženjak kapitalsko-poslovne povezave vodijo k šaleški tovarni gospodinjskih aparatov Gorenje. Bobinac glavni deželni smetar itn!
erar.si/prejemnik/12...anovitelji

> ker samo kompletni kreten lahko verjame, da se taki požari dogajajo skoraj vsaki dan, sploh ker zadnje cajte vsaki dan dežuje ...

Samo kompletni kreteni se pustijo zvleči v situacijo, da postanejo talec smetarske mafije. Ker so proti sežiganju smeti doma, izgubljajo energent in debelo plačujejo transport in sežig v tujini. Ko se pa tam zabaše, pa nihče ne more mafiji nadeti vajeti, ker bi se v takem boju zadušili v smeteh. Če bi imeli urejeno sežiganje v primernih obratih s primerno filtracijo dima, bi razni Hrženjaki in Salomoni izgubili vsaj pol svoje moči.

> P.S.: glede na moč "okoljevarstvene" mafije oe.finance.si/894776...ri-in-Savi v razmerju do vitalnih državnih projektov, se sploh ne čudim, da se nobenemu od požigalcev nič ne zgodi ...

Glede na moč energetske mafije in na njene lobistično-propagandne prijeme težko eko-teroristom zamerim, če se obnašajo podobno kompradorsko kot njihovi pandani energo-politične smeri. Z energo-kompradorji sem v precej tesni simbiozi (oni meni štrom, jaz njim denar), z ekoisti pa niti ne, ker ne ribolovim, ne ribomotrim in ne riboučim. Ribe samo kupim, spečem in pojem. :-)
... čuj, sicer (ne) bo policija ugotovila, zakaj v letošnji nenavadno deževni pomladi takorekoč tedensko prihaja do (samo)vžigov odpadkov po celi Sloveniji, ampak ne glede na (ne)ugotovitve policije poleg množice "okoljevarstvenih" NIMBY civilnih iniciativ suportiranimi z raznimi "poklicnimi" marinčki, jaz bolj težko verjamem, da so v omenjeni smetarski mafiji z glavnim deželnim smetarjem na čelu taki kreteni, da bi se z namernimi (= v aktualni psihozi ne skrbeti za požarno varnost) požigi nabranih smeti kar sami odpovedali super donosnemu in perspektivnemu poslu ...

P.S.: ko smo glih pri ogroženih civilnih iniciativah in kretenih, a si lahko misliš, kakšen kreten moraš biti, da verjameš zgodbi nova24tv.si/slovenij...gov-odziv/ , da so po prestopu meje s Hrvaško štirje ilegalni migranti iz čistega mira ugrabili 79-letnega Mirka Moravca iz Malega Nerajca v Beli krajini, ga zvezali in strpali v prtljažni prostor njegovega avtomobila ter se - očitno jim je bilo samim na potovanju čez Slovenijo dolgčas - z njim zvezanim v prtljažniku kot odlični poznavalci zemljepisa Slovenije po stranskih cestah iz zakotne Bele krajine preko Starega trga ob Kolpi, Kočevja, Ribnice in Bloške planote - jaz poti čez tako vukojebino ne bi našel niti slučajno - odpeljali proti Italiji in približno 7 kilometrov pred mejo z Italijo avtomobil ustavili, se preoblekli - v Italiji so vsi ilegalni migranti lepo oblečeni - ugrabljenega Mirka izpustili, sami pa mirno odkorakali čez mejo v Italijo ... aja, da ne bo pomote, ko sem po radiu slišal šokantno novico, sem pogledal k prvim v službi resnice na Nova24TV, da sem se prepričal, kje je šokantna novica nastala ...