Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
... ja, ampak požar v Kemisu je bila nesreča, to pa je garantirano podtaknjeno,
Mogoče. dejstvo pa je, da tako od Kemisa kot od Publikusa oz. familije Hrženjak kapitalsko-poslovne povezave vodijo k šaleški tovarni gospodinjskih aparatov Gorenje. Bobinac glavni deželni smetar itn!
erar.si/prejemnik/12...anovitelji
ker samo kompletni kreten lahko verjame, da se taki požari dogajajo skoraj vsaki dan, sploh ker zadnje cajte vsaki dan dežuje ...
Samo kompletni kreteni se pustijo zvleči v situacijo, da postanejo talec smetarske mafije. Ker so proti sežiganju smeti doma, izgubljajo energent in debelo plačujejo transport in sežig v tujini. Ko se pa tam zabaše, pa nihče ne more mafiji nadeti vajeti, ker bi se v takem boju zadušili v smeteh. Če bi imeli urejeno sežiganje v primernih obratih s primerno filtracijo dima, bi razni Hrženjaki in Salomoni izgubili vsaj pol svoje moči.
P.S.: glede na moč "okoljevarstvene" mafije oe.finance.si/894776...ri-in-Savi v razmerju do vitalnih državnih projektov, se sploh ne čudim, da se nobenemu od požigalcev nič ne zgodi ...
Glede na moč energetske mafije in na njene lobistično-propagandne prijeme težko eko-teroristom zamerim, če se obnašajo podobno kompradorsko kot njihovi pandani energo-politične smeri. Z energo-kompradorji sem v precej tesni simbiozi (oni meni štrom, jaz njim denar), z ekoisti pa niti ne, ker ne ribolovim, ne ribomotrim in ne riboučim. Ribe samo kupim, spečem in pojem. :-)