Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Macadamia]
Lej, pač si prevelik egoist to razumeti. Vendar tudi tebe in mene ne bi bilo, če bi tvoji tako razmišljali. Ničesar drugega ne želim povedati. Ta narod je pa itak čuden, medijski prostor zasedajo sami avtodestruktivni hiperstorilni egoisti. A narod stoji na navadnih ljudeh. Ki delajo, plačujejo davke in imajo otroke. Ker narod ni 40 let zgodovine kolikor traja ena delovna doba.
Se nekaj nepotrebnih podrobnosti o nasi preljubi odvetnici (ce ne bi ze sicer opazil, da so njeni odgovori v intervjuju izjemno politicno korektni, skraj da kandidatski):
About Ana

Born in Belgrade in the former Yugoslavia, Ana grew up and was educated in Serbia, Italy, Australia and the UK.

Her mother tongues are English and Serbian/Croatian. She also speaks fluent Slovene and good Italian as well as basic Russian.
Amaterski prevod: O Ani: Rojena v Beogradu v bivsi Yugoslaviji, odrascala in izobrazevala se je v Srbiji, Italiji, Avstraliji in Zdruzenem Kraljestvu. Njena materna jezika sta Angleski in Srbohrvaski. Tekoce govori tudi Slovensko, dobra je v Italijanscini, razume osnove Ruscine.

In zdaj dolguje slovencem roditi otroka, da bo narod stal na njej? A bom pocasi zadel point? Ti mi samo pomagaj, saj bom dojel. Jaz sem drgac ful dober clovk :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2772300

Strani: 1

anon-20668 sporočil: 3.976
Zadnja sprememba: anon-20668 29.04.2019 01:34
[NemirniTujec]
Amaterski prevod: O Ani: Rojena v Beogradu v bivsi Yugoslaviji, odrascala in izobrazevala se je v Srbiji, Italiji, Avstraliji in Zdruzenem Kraljestvu. Njena materna jezika sta Angleski in Srbohrvaski. Tekoce govori tudi Slovensko, dobra je v Italijanscini, razume osnove Ruscine.

In zdaj dolguje slovencem roditi otroka, da bo narod stal na njej?
Tole je povsem beside the point. Ana ničesar ne dolguje nam ali "nam". Dolguje, če sploh kaj, sama sebi.

Biologija nam zapoveduje, da si najdemo nekoga in imamo otroke ter tako pošljemo svojo DNA naprej. Če nam v tem preprostem, a neusmiljenem planu spodleti, se to precej pozna na psihi in ne bomo zares srečni (vsaj toliko, kolikor je možno, saj vemo da je lajf pač večinoma jeba, prekinjena z bolj ali manj pogostimi in kvalitetnimi trenutki zadovoljstva).

Seveda je ta biološki program oziroma njegovo izpolnjevanje možno v precejšnji meri stweakati (recimo da imaš 1,2,3 otroke in ne 14, pa da jih narediš pri svojem 25-35 letu in ne npr. v 13. ali 14. letu starosti), delovati povsem v nasprotju z njim pa psihi ne prinese nič dobrega.

Je pa tako, da tega nikomur ne zapovedujem in ne zahtevam.
Zgolj povem, recimo kot če bi rekel "vsakdo bi moral jesti hrano z dovolj vitamini in vsak dan iti malo na zrak". Ne bom si belil glave, če nekateri ljudje ne bodo delovali v skladu s tem nasvetom in si skvarili zdravje, a nasvet še vedno drži.

Strani: 1