Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-476752 sporočil: 484
Zadnja sprememba: anon-476752 28.04.2019 23:12
Lej, pač si prevelik egoist to razumeti. Vendar tudi tebe in mene ne bi bilo, če bi tvoji tako razmišljali. Ničesar drugega ne želim povedati. Ta narod je pa itak čuden, medijski prostor zasedajo sami avtodestruktivni hiperstorilni egoisti. A narod stoji na navadnih ljudeh. Ki delajo, plačujejo davke in imajo otroke. Ker narod ni 40 let zgodovine kolikor traja ena delovna doba. Če se odločiš prekiniti obstoj svoje DNA, kaj je bolj avtodestruktivnega od tega?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2772299

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Macadamia]
Lej, pač si prevelik egoist to razumeti. Vendar tudi tebe in mene ne bi bilo, če bi tvoji tako razmišljali. Ničesar drugega ne želim povedati. Ta narod je pa itak čuden, medijski prostor zasedajo sami avtodestruktivni hiperstorilni egoisti. A narod stoji na navadnih ljudeh. Ki delajo, plačujejo davke in imajo otroke. Ker narod ni 40 let zgodovine kolikor traja ena delovna doba.
Se nekaj nepotrebnih podrobnosti o nasi preljubi odvetnici (ce ne bi ze sicer opazil, da so njeni odgovori v intervjuju izjemno politicno korektni, skraj da kandidatski):
About Ana

Born in Belgrade in the former Yugoslavia, Ana grew up and was educated in Serbia, Italy, Australia and the UK.

Her mother tongues are English and Serbian/Croatian. She also speaks fluent Slovene and good Italian as well as basic Russian.
Amaterski prevod: O Ani: Rojena v Beogradu v bivsi Yugoslaviji, odrascala in izobrazevala se je v Srbiji, Italiji, Avstraliji in Zdruzenem Kraljestvu. Njena materna jezika sta Angleski in Srbohrvaski. Tekoce govori tudi Slovensko, dobra je v Italijanscini, razume osnove Ruscine.

In zdaj dolguje slovencem roditi otroka, da bo narod stal na njej? A bom pocasi zadel point? Ti mi samo pomagaj, saj bom dojel. Jaz sem drgac ful dober clovk :-)

Strani: 1